profile
Kullanıcı Adı:
artmedya
Kayıt Tarihi:
01-12-2017
Son Ziyareti:
23-06-2018, Saat: 15:01
Aktiflik:
1 Saat, 41 Dakika, 49 Saniye
Bilgiler
Konuları: 1
Konuları Gör
Yorumları: 1
Yorumları Gör
SMS Onayı
Yapılmadı
Hesap Onayı
Doğrulanmadı
Konum:
1 | Adana
Hakkında:
24 Temmuz 1984 Adana doğumluyum. Adanalıyım. Adana'da ikamet ediyorum. Bekarım. Endüstriyel Elektronik teknikeriyim. İktisat bölümü mezunuyum. Teknik bilimlere çok meraklıyım.

Bilgisayar ve internet kullanmayı çok iyi biliyorum ve çok seviyorum. Üstelik öyle anlıyorum ki, çok yeni yeni şeyler öğreniyorum hiç kimsenin yardımına ihtiyaç duymuyorum. Kendi bilgisayarımı da kendim yaptım. İlk yaptığım toplama bilgisayar olmasına rağmen onda bile hiç kimsenin yardımına ihtiyaç duymadım. İlk kez gördüğüm yazılımları bile hiç kimseye bir tek soru bile sormadan sorunsuz kullanabiliyorum. Ancak bu, her türlü yazılım için geçerli değil. Eğitimini almadan kullanamayacağım çok yazılımlar var. Teknik servis sağlayabiliyorum. Web, grafik tasarımları ve yazılım geliştirme ile ilgileniyorum. Ancak bilgisayar ve interneti kitap ve kütüphane yerine kullanmayı kesinlikle yanlış buluyorum. Kitap okumayı çok seviyorum.

Kullandığım kitapları daima temiz ve sağlam tutmaya son derece dikkat ediyorum. Bana ait hiçbir kitabın hiçbir yerinde kalem izi, kir, yırtık, kırışık göremezsiniz. Kaç yıl kullansam da yeni gibi kalır. Kullanmış olduğum kolay kolay anlaşılamaz.

El sanatlarını ve ses sanatlarını çok seviyorum. Ebru, çini ve seramik sanatlarının eğitimlerini aldım. En çok ebru yaptım. 1,5 yıl ebru eğitimi aldım. Şarkıcı olmadığım halde 260 taneden fazla müzikli eser ezbere biliyorum. Sesimi herkes çok beğenir.

Hukukçuyum. Milliyetçiyim. Her türlü haksızlığa karşı hakkımı savunurum. Ayrımcılık (dil, din, mezhep, ırk, etnik köken gibi...) yapmam. Her TC vatandaşını Türk kabul ederim.

Erkek olduğum halde çoğunlukla kadınlarla daha iyi anlaşıyorum. Çok sevdiğim insanlar çoğunlukla kadın. Ancak ilişkiye kapalıyım. Benden aşk adamı olmaz. Seksi ve abaza değilim. Dünyada en büyük düşmanlarım okuldaki erkek arkadaşlarım olmuştur.

Bildiklerimi kendime saklamaktan nefret ediyorum. Paylaşmayı çok seviyorum. Mümkün olduğu kadar çok kişiyle paylaşabilmek için internette sosyal medyaları (sosyal ağlar, forumlar, makale siteleri, bloglar, ilan siteleri, video siteleri vs...) kullanmaya son derece önem veriyorum. Bu ortamların kurallarına karşı da çok hassasım. Kuralları okumadan hiçbir yere üye olmam. Kuralları tekrar tekrar gözden geçiririm. Ancak bu kesinlikle insanlarla yüzyüze görüşme gereksinimime engel teşkil etmiyor. Yalnızlığı sevmiyorum. Kaynaşmayı çok seviyorum. Ancak bulunduğum ortamlarda siyaset, din-inanç, eşitlik-ayrımcılık, ırk konularının konuşulması ve tartışılmasını istemiyorum. Bana yapılmasını istemediğim hiçbir şeyi ben de hiç kimseye yapmam. İkna kabiliyetim oldukça yüksek. İnsanları ikna edebilmek için ne diyeceğimi çok iyi bilirim ve ikna olurlar.

Tüm yazı ve sözlerim Türkçe dilbilgisi kurallarına tamamen uyar. Diksiyonum son derece düzgün. Doğuştan diyafram nefesine alışığım. Göğüs nefesi alamıyorum. Argo söylemem. Küfretmem ve küfürlü konuşma alışkanlığına sahip kişilerden de ne olursa olsun daima uzak dururum. Kadınlarla daha iyi anlaşmamın en başlıca nedeni de budur.

Sınavlarda kopya çekmem. Hiç kimse de benden kopya alamaz.

Çok sağlıklıyım. Kolay kolay hastalanmıyorum. Yürüyüşüm çoğu insanlardan 3-4 kat hızlı. Çoğu kişilerin 20 dakikada yorularak zor vardığı yerlere 4 dakikada hiç yorulmadan varıyorum. Yol masrafımdan da böylece çok tasarruf sağlıyorum. Trafik kurallarına karşı da çok hassasım. Yol müsait de olsa kırmızı ışıkta karşıya geçmem. Kısa yolu değil güvenli yolu seçmeye dikkat ederim. Yürüyerek sürekli toksin attığım için bu kadar sağlıklıymışım meğer.

Hatırlama gücüm çok yüksek. Çok uzak geçmişteki küçücük bir anı bile ayrıntılı hatırlayabiliyorum. Hatırlayabildiğim en eski zamanlarım 3 yaşına ait. Çok yenilikçiyim. Her rastladığım soruna çözüm üretmeye çalışırım. "Bunu düşünen tek kişi ben miyim acaba?" dediğim mantıklı yenilikçi düşüncelerim var.

Etrafımdaki yazılı veya görsel işaret, uyarı ve bildirilere çok dikkat ederim ve mutlaka uyarım. Ayrıca hiç kimsenin uyarmasına ihtiyaç duymam ve hiç kimseye soru sormam. Mesela; alışveriş yaparken fiyat etiketleri ve kampanya bildirileri varken fiyat sormam. Halka açık yerler dışında yerlere izinsiz girmem ve önüme gelen her malzemeye izinsiz dokunmam. Girdiğim yerlerde gördüğüm koltuk veya sandalyelere izinsiz oturmam. Güvenlik ve danışma birimi olan yerlere bu birimlere danışmadan girmem. Bana ikramda bulunulduğunda kabul ederim. Ancak "Hani bana", "Bize yok mu?" gibi sözlerden nefret ederim. Yanımda birşeyler yiyen-içenlerden istemem.

İlgilendiğim konularda çok güzel makaleler yazabiliyorum. Başlıca konular; elektrik, elektronik, bilişim, ekonomi, ticaret, kariyer-iş, muhasebe, evlilik-aile, kültür-sanat. Okuduğum edebi eserleri, dinlediğim müzikleri, izlediğim filmleri çok iyi değerlendirebiliyorum.

İç, dış ve uluslararası ticarete çok önem veriyorum. Ancak milliyetçilik gereği, yerli mal varken ithal mal almayı, üretim imkanı varken ithalata bağlı kalmayı yanlış buluyorum. Ülkemizin ekonomisine katkı sağlayacak varken ülke ekonomisine katkı sağlamayan ticareti tercih etmem.

E-Ticaret, Affiliate, Network Marketing, Drop Shipping gibi ticari sistemler üzerine çalışmaktayım. Bu sistemleri herkese önemle tavsiye ediyorum ve ilgilenenlere de yardımcı oluyorum. E-Ticaret, web, reklam ve yazılım konularında herkese yardımcı olurum. Teknik servis verebilirim. Firmalar işlerini büyütmek ve geniş kitlelere ulaşmak için benden her türlü yardım alabilirler. Freelance çalışırken bile, benden talepte bulunulduğunda kendimi gayet sorumlu hissediyorum ve talebi yerine getirmeden başka şeyle uğraşmaya casaret edemiyorum.

İşsizlik sorunlarına kadın-erkek herkesin işsizliğini dahil ediyorum. Erkelerin işsizliğine doğru çözüm kadınları çıkarıp yerlerine erkekleri almak değil, devletin sağladığı destek fırsatlarını değerlendirerek yeni işletmeler kurup istihdam arttırmak ve yeni çıkmış sermaye ve risk istemeyen (affiliate, drop shipping, freelance gibi...) iş imkanlarını değerlendirmektir.

Çok iyi iş fikirleri geliştirebiliyorum. İşveren olduğumda tüm kanunlara harfiyen uymaya kararlıyım. Az maaşlı, sigortasız, vergi ödemesiz, aşırı zamanlı çalışmak istemediğim gibi ben de kendi işçilerimi öyle çalıştırmam. İş güvenliği bilgi ve becerim uzman derecesinde. Kolay kolay iş kazasına uğrayacağımı düşünemiyorum.

TEMEL BECERİLERİM
Mekanik
Elektrik
Elektronik
Makine
Bilgisayar
Bürokrasi
Alış-Veriş
Stok
Ambalaj
Bilgi-İşlem
Muhasebe
İletişim
Seramik
Ebru Sanatı

SERTİFİKALARIM
Ebru Sanatı
Çini Sanatı
Seramik Sanatı
İngilizce (Temel Seviye)
Hızlı Okuma
Diksiyon
Ön Muhasebe
Temel Sekreterlik Hizmetleri
Bilgisayar İşletmenliği
Web Tasarım
Bilgisayarlı Muhasebe
AutoCAD

KATILIM BELGELERİM
Ebru Sanatı
Genel Güvenlik
İlk Yardım
Çevre Atıkları
Obeziteden Korunma
Beden Dili
İş Başvurularında Başarılı Olmanın Altın Kuralları
Su ve Enerji Tasarrufu

HOBİLERİM
Bilgisayar
İnternet
Webmaster
Forum
Blog
Makale
Fotoğraf-Resim
Film
Müzik
Kitap
Turizm
Gezi
Araştırma-İnceleme
Reklam
Elektronik
El Sanatları
Fuar
Sergi
Konser
Seminer
Kongre, Sempozyum vb.

SEKTÖR FAVORİLERİM
Mekanik
Elektrik
Elektronik
Bilişim
Makine
Otomotiv
Havacılık
Denizcilik
Enerji
Basın-Yayın
Medya
İletişim
Reklam
Matbaa
Prodüksiyon
Tasarım
Sınai Haklar
Fuar
Kağıt
Cam
Seramik
Ambalaj
El Sanatları
Hediyelik
Kırtasiye
Sağlık
Temizlik
Ziraat
Turizm
Çevre
Mefruşat
Züccaciye
Mimari
İnşaat-Yapı
Emlak
Nakliyat
Lojistik

FAVORİ EDEBİYAT KONULARIM
Aşk-Sevgi
Evlilik
Aile
Turizm
Mekan
Şehir
Tabiat
Cinsiyet:
Bay
Başarı Puanı
0 [Detaylar]
Forum İmzası
Halil İbrahim ARIK
Yazar
Task