Projelerinizi Ücretsiz Türkçe - İngilizce Yada İngilizce - Türkçe Olarak Çevirebilirim

grafiktr
Projelerinizi Ücretsiz Türkçe - İngilizce Yada İngilizce - Türkçe Olarak Çevirebilirim
0
1083
13-02-2018, Saat: 03:54
#1
user-avatar
grafiktr
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:1
  • Mesajlar:1
  • Katılım:13-02-2018
  • Rep puanı 0
  • Konum71 | Kırıkkale
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
[Resim: 4YmK1yON0P-gWTQbqbw7GnDPhdYd1knJCyufcM8r...wfnin=w300]

Öncelikle konunun yeri burası mı bilmiyorum fakat moderatör arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Başlıkta belirttiğim gibi projelerinizi hiç bir ücret talep etmeden ekibimle beraber İngilizce - Türkçe yada Türkçe - İngilizce olarak hatasız çevirebilirim bunun için sizden tek şartım projenizin açık kaynaklı olması ve projenin size ait olması hepsi bu kadar.

Proje içeriğinin çok fazla kod içermemesi ve kelime sayısının min 1500 olması gerekmektedir bunun dışında döküman vb. gibi her türlü içeriğe desteğimiz var.

Yazılımı kendinize ait sitenizi yada eklentilerinizi çevirebiliriz yine aynı şekilde size ait olmak şartı ile projenize ait dökümanlarınızı çevirebiliriz.

Çeviri desteği almak isteyen arkadaşlar bu konu altına yada eguven9@gmail.com adresinden iletişime geçebilirler proje ayrıntılarını ve yapmanız gerekenleri iletip hemen çeviri işlemlerini başlatabiliriz.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Projelerinizi Ücretsiz Türkçe - İngilizce Yada İngilizce - Türkçe Olarak Çevirebilirim, Projelerinizi Ücretsiz Türkçe - İngilizce Yada İngilizce - Türkçe Olarak Çevirebilirim webmaster, Projelerinizi Ücretsiz Türkçe - İngilizce Yada İngilizce - Türkçe Olarak Çevirebilirim webmaster forum, Projelerinizi Ücretsiz Türkçe - İngilizce Yada İngilizce - Türkçe Olarak Çevirebilirim webmaster forumu, Projelerinizi Ücretsiz Türkçe - İngilizce Yada İngilizce - Türkçe Olarak Çevirebilirim forum webmaster, Projelerinizi Ücretsiz Türkçe - İngilizce Yada İngilizce - Türkçe Olarak Çevirebilirim wmfrm, Projelerinizi Ücretsiz Türkçe - İngilizce Yada İngilizce - Türkçe Olarak Çevirebilirim wmfrm.com

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar:
  Google Webmaster Blogu Açtı - Türkce Kaanapaydn 0

Foruma Git:
Task