Alışveriş Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı Precious

tarkweb
Alışveriş Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı Precious
0
72
17-08-2020, Saat: 15:59
#1
user-avatar
tarkweb
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:22
  • Mesajlar:22
  • Katılım:11-09-2019
  • Rep puanı 0
* Site Adı: Precious
* Site Adresi: https://www.toprecious.com/
* Uygulama Adı: Precious
* İOS : https://apps.apple.com/us/app/toprecious/id1518973255
* ANDROİD: https://play.google.com/store/apps/d...wishlist&gl=TR
Günümüz çağı gereksinimlerinden ve şartlarından dolayı artık insanlar kendileri istemese bile her alanda internet noktasına yönelmektedir. Bunun en büyük örneği yakın zamanda tüm dünyayı kasıp kavuran covid-19 virüsü gösterilebilir. Peki, ne oldu? Bu virüsten sonra dünya genelinde artık her birey çalışmış olduğu kurum için veya kendi için internet üzerinden hizmet vermeye başladı ve bu sayede aslında hem evden hem de kesintisiz bir hizmet sağlanabildiği tüm dünya tarafından görüldü.

Precious uygulaması tam da bu noktada devreye giriyor aslında. Hadi size bu durumdan ötürü kısa bir hikâye sunalım.

Bir Pazar sabahı uyandınız ve çok enerjiksiniz bugün arkadaşlarınızla dışarı çıkacak ve onlarla birlikte kendinize ve onlara yeni kıyafetler bacak ve alacaksınız. Bu sayede hem arkadaşlarınızın fikrini alacaksınız bunun yanında onların göz zevkine gelen kıyafetleri veya herhangi bir alışveriş ürürünü sizlerde göreceksiniz bu durumdan ötürü belki de uzun zamandır kararsız kaldığınız herhangi bir ürünle alakalı arkadaşınızın seçimi sayesinde karar verip satın alma işlemini gerçekleştirebileceksiniz.
Covid-19 adında bir virüs ortaya çıktı ve tüm dünyayı kasıp kavurdu. Dışarı çıkma yasakları toplu alanlarda dikkatli dolaşılması gerektiği alışveriş mekanlarına girerken mutlaka ama mutlaka maske takılması gerektiği bunun yanında yanınızda ki bireyle en az 1-5 m mesefa olması gerektiği yayınlandı. Ve bu yüzden sizler ne alışveriş yapabiliyorsunuz ne de arkadaşlarınızın yanında olup aldığı ürünlerden fayda alamıyorsunuz. Nedeni çeşitli kısıtlamalardan dolayı eve kapanmanız ve virüs endişesiyle dışarıya çıkıp alışveriş yapamamanız olacaktır.

2 durum şeklinde hikaye örneklendirmesi yaptık. Yukarıda gördüğünüz gibi çeşitli sıkıntılara ve kısıtlamalara yol açacak durumlar ne kadar imkansız şekilde gözükse de başımıza gelebilmektedir. Peki, tüm bunlarla PRECİOUS ne alakası var ?

Precious sayesinde artık tüm alışveriş sitelerinde ki beğendiğiniz tüm ürünleri tek bir uygulama üzerinde toplama şansı yakalayabileceksiniz. Bunun yanında uygulama üzerinden arkadaşlarınız ile birbirinizi ekleyerek arkadaşlarınız ile alışverişlerinizi sanal dünyaya taşıyabilecek fikir sahibi olacak bileceksiniz.
Eğer arkadaşınız size herhangi bir hediye almak istiyorsa sizin uygulama üzerinden favorilere eklediğiniz ürünleri görebilecek ve bu sayede size o favori listenizden ürün seçip hediye olarak yollayabilecektir.
Özetle Precious uygulaması ile farklı alışveriş sitelerindeki beğenilen ürünleri tek bir yerde listelemek ve sevdiklerinizle paylaşmak mümkün. Artık doğum günü evlilik yıldönümü gibi özel günlerde ne alacağım diye düşünmeye son. Takipleştiğiniz sevdiklerinize beğendiği hediyeyi alarak hem siz rahat edin hem de sevdiklerinizi mutlu edin.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Alışveriş Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı Precious, Alışveriş Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı Precious webmaster, Alışveriş Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı Precious webmaster forum, Alışveriş Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı Precious webmaster forumu, Alışveriş Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı Precious forum webmaster, Alışveriş Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı Precious wmfrm, Alışveriş Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı Precious wmfrm.com

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Giriş Yap

Hesabınız var mı? Giriş yapın.
ya da

Hesap Oluştur

Forumumuza yeni bir hesap için kaydolun.


Foruma Git:
Task