Lotus Pecas - Cafe, Restaurant, Market Programı

enesk001
Lotus Pecas - Cafe, Restaurant, Market Programı
0
1
24-10-2021, Saat: 23:17
#1
user-avatar
enesk001
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:21
  • Mesajlar:21
  • Katılım:04-07-2021
  • Rep puanı 0
  • KonumBelirtilmemiş
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
Koçtim, Koç Yazar Kasa Bilişim ve Yazılım Ticaret Limited Şirketi, Lise ve üniversite öğrenimi yazılım ve bilgisayar üzerine okuyan Ersan KOÇ tarafından  2001 yılında kurulmuştur, Genel merkezi İstanbul Kartal’da olup  9 ülkede kurmuş olduğu bayi ağı ile yazılım alanında ticari faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Lotus Pecas,Kasa sistemleri , Pos, Yazılım Teknolojisi, Gastronomi, Turizm, Konaklama Hizmetleri ve Organizasyon Hizmetleri gibi sektörlere özel yazılımlar geliştirerek
Restoran Programı, Market Programı, Manav Programı, Cafe Programı, Tekstil Mağaza Programı, Kuruyemiş Programı, Bar-Kulüp Programı ile satışlarınızı kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz.20 yılı aşan köklü bir tecrübeye sahip olan bu şirket,  ülkemizde en iyi pos yazılım ihraç eden şirketler arasında yer almaktadır.

Restoran Programı
Kolay arayüz tasarımı ile işletmelerin verimliliğini artırarak ; Kasa takibi, masa rezervasyonu, siparişlerin doğru ve hızlı bir şekilde alınıp mutfağa iletilmesi, mutfak stok durumu,  müşteri takibi ile işletmelerin yönetimlerini kolaylaştırır. Ayrıca Fiş iptalleri, özel indirimler ve personelin hata yapma payını sıfıra indirir.


Market Programı
Bu sistem, Patente sektöründe bulunan, bakkal, market ve şarküteri gibi işletmelerin barkodlu satış yapabilmesini sağlayan otomasyon sistemidir.  Tüm terazilerle uyumlu olan bu sistem sayesinde hesaplamaların doğru yapılması, çalışanların hata yapmasını önlenmesi, etiket basabilme, satış ve stok takibi gibi bir çok alanda  işletmelere büyük oranda kolaylık sağlar.


Cefe Programı
Cafe Programı ile personelin siparişleri doğru ve eksiksiz almasını sağlayarak  müşteri memnuniyetini arttırmak amaçlanır. Ayrıca siparişlerin hesaplanma süresini kısaltarak kasa takibi, adisyon, garson takibi, satış ve stok durumu konusunda yaşlanabilecek karışıklıkların önüne geçilir. 
Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 4 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Lotus Pecas - Cafe, Restaurant, Market Programı, Lotus Pecas - Cafe, Restaurant, Market Programı webmaster, Lotus Pecas - Cafe, Restaurant, Market Programı webmaster forum, Lotus Pecas - Cafe, Restaurant, Market Programı webmaster forumu, Lotus Pecas - Cafe, Restaurant, Market Programı forum webmaster, Lotus Pecas - Cafe, Restaurant, Market Programı wmfrm, Lotus Pecas - Cafe, Restaurant, Market Programı wmfrm.com

Foruma Git:
Task