Ziraat Bankası Genç Çiftçi Kredisi Eğitimleri

aysuyigiter
Ziraat Bankası Genç Çiftçi Kredisi Eğitimleri
0
1
02-07-2022, Saat: 11:23
#1
user-avatar
aysuyigiter
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:146
  • Mesajlar:146
  • Katılım:27-03-2022
  • Rep puanı 0
  • Konum3 | Afyonkarahisar
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
Site Adı: SAYEM - Tarımsal Faaliyet Eğitimleri

Site Adresi : tarimsalkrediegitimi.subu.edu.tr/magaza

Site İçeriği & Amacı :

Ziraat Bankası’ndan talep edilen farklı türde krediler bulunmaktadır. Bu krediler arasında genç çiftçi kredileri de yer almaktadır. Kredi talebinde bulunacak olan bireylere, bu yönde eğitimler verilerek ilgili kredilerden yararlanmalarına yardımcı olunmaktadır. İlgili kredilerin başvurusunda eğitim ve sertifika programları zorunludur. Ziraat Bankası Tarım Kredisi verilmeden önce talep edilen birtakım sertifikalar olmaktadır. Bu sertifikalara sahip olmak için ise SAYEM’de yer alan eğitim kategorilerini inceleyebilirsiniz. Seçenekler arasında yer alan büyükbaş hayvan besiciliği sertifikası, küçükbaş hayvancılık sertifikası, arıcılık sertifikası gibi belgeler tamamen krediye uygundur. Tarım Kredisi almak için bu yöndeki farklı belgeleri SAYEM üzerinden talep edebilirsiniz. Alacağınız eğitimler sonucunda SAYEM size sertifika vermektedir. İlgili kredilere başvuru yapabilmeniz için eğitim ve sertifika zorunludur.

Genç Çiftçi Kredisi almak isteyen genç bireyler ise hayvancılık alanında birçok iş yapabilirler. Et piliç, arıcılık, küçükbaş, büyükbaş, süt sığırcılığı, tıbbi aromatik bitkiler ve seracılık gibi işler bu eğitimleri alarak yapabileceğiniz çalışmalardır. Aldığınız bu eğitimleri SAYEM ile sertifikalandırabilir ve kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kadın Çiftçi Kredisi için de bu eğitimler geçerlidir. Genel olarak, kadın çiftçi destek kredisi eğitimleri de aynı şekilde belli hayvancılık yetiştiriciliklerini kapsamaktadır. SAYEM üzerinden alacağınız eğitimler sonucunda alacağınız sertifikalar ise bütün kredilere uygundur. Buna bağlı olarak dilediğiniz kredi eğitimi türünü SAYEM üzerinden alabilmeniz mümkündür. Bu eğitimler ve sertifikalar, e-devlet üzerinden de rahatlıkla sorgulanabilir. İlgili kredilere başvuru yaparken eğitim ve sertifika programları zorunludur.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Ziraat Bankası Genç Çiftçi Kredisi Eğitimleri, Ziraat Bankası Genç Çiftçi Kredisi Eğitimleri webmaster, Ziraat Bankası Genç Çiftçi Kredisi Eğitimleri webmaster forum, Ziraat Bankası Genç Çiftçi Kredisi Eğitimleri webmaster forumu, Ziraat Bankası Genç Çiftçi Kredisi Eğitimleri forum webmaster, Ziraat Bankası Genç Çiftçi Kredisi Eğitimleri wmfrm, Ziraat Bankası Genç Çiftçi Kredisi Eğitimleri wmfrm.com

Foruma Git:
Task