Zamanı Yöneten Geniş İç Hacimli Fritöz : Fabcio Fritöz

mehmetdugu
Zamanı Yöneten Geniş İç Hacimli Fritöz : Fabcio Fritöz
0
1
29-09-2022, Saat: 17:25
#1
user-avatar
mehmetdugu
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:37
  • Mesajlar:37
  • Katılım:12-01-2022
  • Rep puanı 0
  • Konum42 | Konya
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
Sitenin Adı : Fabcio Fritöz
Sitenin Adresi : https://www.fabcio.com/
Sitenin İçeriği : Zamanı Yöneten Geniş İç Hacimli Fritöz : Fabcio Fritöz
Sitenin Kodlandığı Dil : CMS - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2020
Site Hakkında Genel Açıklama : Geniş kapasitesiyle hızlı yemek pişirmek isteyenlerin yardımcısı olacak Fabcio Fritöz, 6 ve 9 litre hacimli seçenekleriyle ana ve yan yemekleri aynı anda pişirmemize olanak sağlayacak. 9 litrelik (2 bağımsız 4,5 Litrelik) kapasiteli pişirme sepetleri siklonik fanları ve hızlı ısıtıcılarıyla bize zamandan tasarruf ettirecekmiş. Sepetler ise yapışmaz kaplama özelliği sayesinde pratik şekilde bulaşık makinesinde bile yıkanabiliyormuş. Bu özelliği ile büyük kolaylık sunmuş aslında mutfakta. Fabcio Fritöz hızlı pişirme özelliklerinin yanında da cebimizi de düşünmüşler. Kompakt tasarımlı pişirme hazneleriyle güç tüketimini minimize edip ekonomik bi katkı da sağlıyo bizlere.

Fabcio Fritöz'de en önemli özelliklerinden biri de kızartma yağı kullanmamız gerekmiyormuş. %80 daha az yağ ile kızartma imkanı sunuyor. Yemeği Fly Air teknolojisi sayesinde sıcak hava sirkülasyonuyla ısıtarak sağlıklı bir şekilde kızartmamıza yardımcı olacak. Dokunmatik bi dijital ekran sunması bir fritözde aslında kolaylık sağlar bizlere. Sıcaklığını ve süresinin ayarını tercihe göre bize bırakarak insiyatifi bize bırakmışlar. Fabcio Fritöz hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.fabcio.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz..

[Resim: nWXbK6.jpg]

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Zamanı Yöneten Geniş İç Hacimli Fritöz : Fabcio Fritöz, Zamanı Yöneten Geniş İç Hacimli Fritöz : Fabcio Fritöz webmaster, Zamanı Yöneten Geniş İç Hacimli Fritöz : Fabcio Fritöz webmaster forum, Zamanı Yöneten Geniş İç Hacimli Fritöz : Fabcio Fritöz webmaster forumu, Zamanı Yöneten Geniş İç Hacimli Fritöz : Fabcio Fritöz forum webmaster, Zamanı Yöneten Geniş İç Hacimli Fritöz : Fabcio Fritöz wmfrm, Zamanı Yöneten Geniş İç Hacimli Fritöz : Fabcio Fritöz wmfrm.com

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar:
  Zamanı Yöneten Geniş İç Hacimli Fritöz : Fabcio Airfryer mehmetdugu 0

Foruma Git:
Task