Zamanı Yöneten Geniş İç Hacimli Fritöz : Fabcio Airfryer

mehmetdugu
Zamanı Yöneten Geniş İç Hacimli Fritöz : Fabcio Airfryer
0
1
16-09-2022, Saat: 15:47
#1
user-avatar
mehmetdugu
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:27
  • Mesajlar:27
  • Katılım:12-01-2022
  • Rep puanı 0
  • Konum42 | Konya
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
Sitenin Adı : Fabcio
Sitenin Adresi : https://www.fabcio.com/
Sitenin İçeriği : Zamanı Yöneten Geniş İç Hacimli Fritöz : Fabcio Airfryer
Sitenin Kodlandığı Dil : CMS - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2019
Site Hakkında Genel Açıklama : Geniş kapasitesiyle hızlı yemek pişirmek isteyenlerin yardımcısı olacak Fabcio Airfryer, 6 ve 9 litre hacimli seçenekleriyle ana ve yan yemekleri aynı anda pişirmemize olanak sağlayacak. 9 litrelik (2 bağımsız 4,5 Litrelik) kapasiteli pişirme sepetleri siklonik fanları ve hızlı ısıtıcılarıyla bize zamandan tasarruf ettirecekmiş. Sepetler ise yapışmaz kaplama özelliği sayesinde pratik şekilde bulaşık makinesinde bile yıkanabiliyormuş. Bu özelliği ile büyük kolaylık sunmuş aslında mutfakta. Hızlı pişirme özelliklerinin yanında da cebimizi de düşünmüşler. Kompakt tasarımlı pişirme hazneleriyle güç tüketimini minimize edip ekonomik bi katkı da sağlıyo bizlere.

[Resim: nB20mN.jpg]

Fabcio Airfryer'da en önemli özelliklerinden biri de kızartma yağı kullanmamız gerekmiyormuş. %80 daha az yağ ile kızartma imkanı sunuyor. Yemeği Fly Air teknolojisi sayesinde sıcak hava sirkülasyonuyla ısıtarak sağlıklı bir şekilde kızartmamıza yardımcı olacak. Dokunmatik bi dijital ekran sunması bir fritözde aslında kolaylık sağlar bizlere. Sıcaklığını ve süresinin ayarını tercihe göre bize bırakarak insiyatifi bize bırakmışlar. Fabcio Airfryer hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.fabcio.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz..

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Zamanı Yöneten Geniş İç Hacimli Fritöz : Fabcio Airfryer, Zamanı Yöneten Geniş İç Hacimli Fritöz : Fabcio Airfryer webmaster, Zamanı Yöneten Geniş İç Hacimli Fritöz : Fabcio Airfryer webmaster forum, Zamanı Yöneten Geniş İç Hacimli Fritöz : Fabcio Airfryer webmaster forumu, Zamanı Yöneten Geniş İç Hacimli Fritöz : Fabcio Airfryer forum webmaster, Zamanı Yöneten Geniş İç Hacimli Fritöz : Fabcio Airfryer wmfrm, Zamanı Yöneten Geniş İç Hacimli Fritöz : Fabcio Airfryer wmfrm.com

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar:
  Zamanı Yöneten Geniş İç Hacimli Fritöz : Fabcio Fritöz mehmetdugu 0

Foruma Git:
Task