Yönetim Programının İşinize Etkileri Nelerdir?

aysuyigiter
Yönetim Programının İşinize Etkileri Nelerdir?
0
1
02-05-2022, Saat: 23:49
#1
user-avatar
aysuyigiter
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:187
  • Mesajlar:187
  • Katılım:27-03-2022
  • Rep puanı 0
  • Konum3 | Afyonkarahisar
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
Site Adı: Asistanim Online | Güzellik Salonu ve Kuaför Yönetim Sistemi

Site Adresi : asistanim.online

Site İçeriği & Amacı :

Asistanım Online dijital uygulaması Otomatik Salon Yönetim Programı ile salon yönetiminde en çok sorun yaşanan birim anında tespit edilmektedir. Tespit edilen problem çözümü ile birlikte Asistanım Online uygulaması tarafından salon yöneticilerine, salon sahiplerine ve işletmecilere anlık olarak iletilmektedir. Anlık çözümü ile birlikte salon yönetimine yeni bir nefes getiren Asistanım Online dijital uygulaması salon çıkarlarını gözeten bir alt yapıya sahiptir. Asistanım Online ile güzellik salonu programı olarak Türkiye genelinde ki tüm güzellik salonları, güzellik merkezleri, kuaför salonları, berber salonları, manikür pedikür salonları, ağda salonlar ve make up / makyaj stüdyoları tarafından düzenli işleyiş, istikrarlı hizmet ve yüksek kâr marjı olarak tüm kullanıcılara hizmet vermektedir.

Asistanım Online uygulaması işletme dostu ve salon yönetimi konusunda en profesyonel destek veren bir uygulamadır. Salon yönetimlerinde ki gereksiz ve fazladan olan tüm giderleri, eski usul defter tutma ve yazarak çalışmanın getirdiği maliyet ve karışıklığı gidererek, tek bir sistem üzerinden, onlarca kişi ya da defter ile uğraşmaktan sizi kurtaran ve tüm bu giderlerden de kar ettiren bir uygulamadır. Asistanım Online en iyi güzellik salonu programı ile tanıştıktan sonra salon ya da tüm salon şubelerinizi dilediğiniz her yerden kontrol edebilir ve anlık müdahale de kolayca bulunabilirsiniz.

Salon Yönetimi hem kolay hem de daha eğlenceli bir hale gelebilir.

Asistanım Online uygulaması ile salon yönetimi hem kolay hem de daha eğlenceli bir hale gelerek salon yönetiminde ki yaşanılan tüm streslerin ve fazla maliyetin önüne geçilmektedir. Güzellik salonları, güzellik merkezleri, manikür pedikür salonları, ağda salonları, kuaför salonları, berber salonları ve makyaj / make up stüdyoları gibi özellikle pandemi ve covid-19 sürecinden kaynaklı tek kullanımlık ürünlerin kullanım zorunluluğundan kaynak yüksek maliyet ve giderin olduğu bütün işletmelere, salon yönetimi için iki ve daha fazla personel çalıştırma maliyetinden de bütün salon sahiplerini, salon yöneticileri ve salon işletmecilerini en az maliyet seviye getirerek hem yüksek gider hem de fazla personel kalabalığını ve kafa karışıklığından kar etmenizi sağlamaktadır.

Ürün maliyeti olarak yüksek olan bu tarz işletmeler, salonlarında çalıştırdıkları personel seans, personel ürün satış ve personel prim hesaplarını da otomatik olarak Asistanım Online uygulamasına yükleyerek her yerden kontrol sağlamaktadır. Böylelikle personel planlama ve personel programlama olarak da en doğru çalışma sistemini kurmuş olmaktadır. Güzellik merkezi programı full ile doğru randevu planlama, müşteri ödeme takibi ve planlama, müşteri geri bildirimlerini alarak yakın, orta ve uzun vadede salon yönetimi ile kar oranlarında artış göstermektedir. Salon için gerekli olan ya da sürekli müşterinin her işleminde devamlı ürünlerinin takibini, ihtiyaç dahilinde asistanim.online otomatik bir şekilde planlayarak gereksiz ürün stokunun da önüne geçmektedir.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Yönetim Programının İşinize Etkileri Nelerdir?, Yönetim Programının İşinize Etkileri Nelerdir? webmaster, Yönetim Programının İşinize Etkileri Nelerdir? webmaster forum, Yönetim Programının İşinize Etkileri Nelerdir? webmaster forumu, Yönetim Programının İşinize Etkileri Nelerdir? forum webmaster, Yönetim Programının İşinize Etkileri Nelerdir? wmfrm, Yönetim Programının İşinize Etkileri Nelerdir? wmfrm.com

Foruma Git:
Task