Yazı Stilleri

fyztanitim
Yazı Stilleri
0
1
18-08-2022, Saat: 16:09
#1
user-avatar
fyztanitim
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:115
  • Mesajlar:115
  • Katılım:10-02-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum24 | Erzincan
  • Hesap Onay:Doğrulandı
  • SMS Onayı:Yapıldı
Yazı stilleri; bir yazının kalın, italik, el yazısı gibi farklı şekillerde görünmesini sağlayan yazı türleridir. Bu yazılar bir kelimeyi veya bir cümleyi daha güzel, daha ilgi çekici ve daha farklı göstermek için kullanılır. Günümüzde sıkça özlü sözlerde, makale çalışmalarında, blog yazılarında, yorumlarda, mesajlaşmalarımızda, sosyal ağlarda ismimizde, biyografimizde ve açıklamalarda normal yazılar yerine yazı stilleri kullanılır.

Instagram Yazı Stilleri
Bir çoğumuz için normal yazılar yerine farklı yazı stillerinde yazılar kullanmak, herkesin ilgisini çeken ve yazının daha havalı görünmesini sağlayan yazı türleri olmuşlardır. Özellikle de instagram yazı stilleri için bir yazı stilleri değiştirici kullandığınızda oluşan onlarca Instagram yazı stilleri arasından beğendiğiniz bir yazı stilini seçebilir ve Instagram'daki profilinizde hem isminizi hem de biyografinizi süslemek için kullanabilirsiniz. Genel olarak tercih edilen yazı stilleri arasından el yazı stillerini kopyalayarak isminizin normal yazı yerine el yazısı şeklinde görünmesini sağlayabilirsiniz.


Değişik Yazı Stilleri
Siteye girdiğinizde yazı yazma alanına bir kelime veya bir cümle yazdığınızda 80'den fazla değişik yazı stilleri oluşur ve aralarından herhangi birini kopyalamak için üstüne tıklamanız yeterlidir. Başarıyla kopyalandı mesajından sonra Instagram'da, WhatsApp’ta veya başka bir platformda isminizde, biyografinizde, yorumlarda, mesajlaşmalarınızda ve durum paylaşımlarınızda kullanabilirsiniz. Ayrıca YaziStilleri.com sadece yazı tiplerini değiştirmekle kalmaz, aynı zamanda yazı tiplerinin yanında süsler, şekiller, semboller, yüz ifadeleri ve emojiler de oluşturur. Değişik yazı tipleri haricinde bu yazıları da kopyalayabilirsiniz.


Farklı Yazı Stilleri

Bir yazının daha farklı yazı stillerini oluşturmak istediğinizde gotik, kalın, italik (eğik), el yazısı, Rusça, Asya stili, küçük, altlı, üstlü gibi daha birçok yazı stili oluşturabilirsiniz. Bu yazı stilleri arasından bir yazının kalın, ince, serif ve sans serif gibi seçeneklerini de bulabilirsiniz. Böylece örneğin italik yazı stilleri için serif ya da sans-serif arasında, el yazı stilleri için ise kalın ya da ince arasında seçimler yapabilir ve kendinize en uygun bulduğunuz yazı stilini kopyalayabilirsiniz.

Ayrıca değişik yazı stilleri oluşturmakla uğraşmadan özellikle sevgililer için hazırlanmış stilli yazıları da inceleyebilirsiniz. Stilli yazılar arasında, İyikim, Aşkım, Nefesim, Huzurum, Günaydın, Her Şeyim, İyi Seneler, İyi Geceler, İyi Ki Varsın, Seni Özledim, Nice Senelere, İyi Ki Doğdun, Seni Seviyorum, Doğum Günün Kutlu Olsun gibi daha birçok cümle arasından birisini seçebilir, karşınıza çıkan yüzlerce farklı yazı stilleri arasından birisini kopyalamak için tıklayabilir ve yazı stilini kopyaladıktan sonra da sevgilinize ya da çok sevdiğiniz birisine mesaj olarak gönderebilirsiniz.


Özlü Sözlerin Yazı Stilleri
???? ??? ????? ???????, ?? ????? ???? ?????? ?????, ?? ????? ????? ????????? ?????????.
????????? ?? ???????????? ????? ?? ?????? ?????, ??????????????? ????? ???????.
??? ???????? ?? ????? ?????????, ???????????? ????? ???????? ?? ??? ??????? ?????? ????????.
Mцкеmmеl кisiуi дгдmдктдп vдzgеc. Тек ihтiудciп фlдп sдпд sдhip фldцgц iciп sдпsli фldцgцпц dцsцпеп бiгidiг.
Aʂƙƚαɳ ƙσɾƙɱαƙ, ყαʂαɱԃαɳ ƙσɾƙɱαƙ ԃҽɱҽƙƚιɾ ʋҽ ყαʂαɱԃαɳ ƙσɾƙαɳʅαɾ ʂιɱԃιԃҽɳ υƈ ƙҽȥ σʅɱυʂʅҽɾԃιɾ.
ßαzï ïηšαηレαr ψαgmuru hïššеdеr, ßαzïレαrï ïšе šαdеςе ïšレαηïr.
нαуαттαкι єη вυуυк zαƒєя нι¢вιя zαмαη ∂υѕмємєктє ∂єgιℓ, нєя ∂υѕтυgυη∂є αуαgα кαℓкмαктα уαтαя.
ℳ???? ℴ????? ?????? ????????, ??????? ℊℯ??ℯ? ???? ?ℯ???? ????????? ?ℯ??ℯ?ℯ?ℯ ?ℯ??ℯ? ?ℯ ????????, ℴ ?ℯ??? ???? ??????.
??????????, ????? ℎ??????? ?? ?????????????? ?????????????, ?????? ????????????? ??????.
??????; ??? ????? ??????.. ?? ?????? ????? ??????.
Удпlis бildigiп уфldд; hёгкёslё уцгцуёcёgiпё, dфgгц бildigiп уфldд; тёк бдsiпд уцгц…

Site: yazistilleri.com

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Yazı Stilleri, Yazı Stilleri webmaster, Yazı Stilleri webmaster forum, Yazı Stilleri webmaster forumu, Yazı Stilleri forum webmaster, Yazı Stilleri wmfrm, Yazı Stilleri wmfrm.com

Foruma Git:
Task