Webmaster Geliştirme Platformu

Kalavun54
Webmaster Geliştirme Platformu
0
1
15-05-2021, Saat: 23:23
#1
user-avatar
Kalavun54
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:127
  • Mesajlar:127
  • Katılım:20-02-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum54 | Sakarya
  • Hesap Onay:Doğrulandı
  • SMS Onayı:Yapıldı
Site Adı: Webmaster forumu
Açıldığı Tarih: 2021
Site Konusu: Webmasterlar için site geliştirme platformudur.
Sitenin Altyapısı/Kategorisi: Forum - Flarum

İnternetten Para Kazanma yöntemleri çok fazla olmakla birlikte web sitesi oluşturmak bu yöntemlerin başında gelmektedir. Web siteleri sitelerinde yayınladıkları reklamların görüntüleme ve tıklanma oranına göre kazanç sağlamaktadır. Günlük ziyaretçi miktarı ne kadar fazla olursa kazançta o kadar fazla olmaktadır. Ziyaretçiyi arttırmanın ise birçok farklı yöntemi bulunmaktadır. Web sitelerindeki içeriklerin kalitesi, ziyaretçi sayısını belirleyen temel faktörler arasındadır.

SEO teriminin açılımı Search Engine Optimization'dur. Bu kelimenin dilimizdeki karşılığı Arama Motoru Optimizasyonudur. Dijital pazarlama yöntemleri arasında yer alan SEO, birçok web sitesi sahibinin anlamını bildiği bir kelimedir. SEO temelde Site içi ve Site dışı olmak üzere ikiye ayrılır. Site içi SEO, web sitesinin hızı, anahtar kelime yoğunluğu, H1-H2-H3 gibi etiketlerin doğru kullanımı ve iç linkle ile sağlanmaktadır. Site dışı SEO ise backlink yani geri bağlantılar ile sağlanmaktadır. Web sitemizde konuyla ilgili rehber niteliğinde içerikler bulunmaktadır.

Google'ın reklam servisi olan Adsense, web sitelerinin gelir elde edebilmesi için var olan bir servistir. Adsense Onay Alma ise oldukça zorlu bir süreçtir çünkü Google her web sitesini reklam yayınlamaya uygun görmemektedir. Web sitelerinde bulunan içeriklerin özgün olması, içerik sayısının fazla olması ve sitenin yasal bir şekilde yayın yapması, Adsense Onay Alma sürecini belirleyen temel faktörler arasındadır.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Webmaster Geliştirme Platformu, Webmaster Geliştirme Platformu webmaster, Webmaster Geliştirme Platformu webmaster forum, Webmaster Geliştirme Platformu webmaster forumu, Webmaster Geliştirme Platformu forum webmaster, Webmaster Geliştirme Platformu wmfrm, Webmaster Geliştirme Platformu wmfrm.com

Foruma Git:
Task