Vücut İçin Gerekli Takviyeler

sinemay
Vücut İçin Gerekli Takviyeler
0
313
19-11-2017, Saat: 23:49
#1
sinemay
     
Sporcuların protein ihtiyaçlarının karşılanması özellikle ağır antrenmanlar yapanlar için besinlerden bunu yapmanın çok zor olacağı fikrinden ötürü neredeyse mümkün olmayacaktır. Ancak son zamanlarda günden güne büyüyen gıda takviyeleri sektörü sayesinde sporcular için özel olarak üretilmiş protein içeriğine sahip toz formdaki ürünler satın alınabiliyor. Bu protein tozları arasında üretimlerinden kaynaklanan farklılıklardan dolayı çeşitli ürünler ortaya çıkarılmaktadır. Bunlardan biri olan whey protein tozu da peynir altı suyu tozu olarak bilinmektedir. Whey protein tozunun elde ediliş biçimine bağlı olarak konsantre, hidrolize ve izole olmak üzere üç farklı çeşidi bulunmaktadır. Elde ediliş biçimlerinde olduğu gibi vücuda yaptığı etkilerde de bu protein tozları farklılık göstermektedir.Whey Protein Tozu Nasıl Kullanılmalı?Sporcular tarafından en çok tercih edilen gıda takviyelerinin başında gelen whey protein tozu kana hızlı bir şekilde karışabilme özelliği ile fark yaratmaktadır. Bu etkisinden dolayı sporculara spordan sonra bu ürünleri kullanmaları tavsiye edilmektedir. Bu sayede kas yıkımlarının önüne geçilmekte ve kas tamirinin yapılması sağlanmaktadır. Whey protein tozu sadece kana hızlı karışması ile değil aynı zamanda aminoasit çeşidi bakımından da zengin olması ile dikkat çeker. Tüm bu özellikleri ile kas kütlesi kazanımları başta olmak üzere spor antrenmanlarının veriminin artırılmasında da önemli rol oynamaktadır.Weider Premium Whey Protein Özellikleri Nelerdir?

Weider Etkili bir kas kütlesine sahip olmak isteyen sporcuların tercihidir. Bu ürün %20 izole whey proteini içermektedir ve tadı son derece güzeldir. İçeriğindeki %25 BCAA oranı ile kaslarınızın ihtiyacı olan proteini karşılayacaktır. Her seviyeden sporcunun kullanabileceği bir üründür.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Vücut İçin Gerekli Takviyeler, Vücut İçin Gerekli Takviyeler webmaster, Vücut İçin Gerekli Takviyeler webmaster forum, Vücut İçin Gerekli Takviyeler webmaster forumu, Vücut İçin Gerekli Takviyeler forum webmaster, Vücut İçin Gerekli Takviyeler wmfrm, Vücut İçin Gerekli Takviyeler wmfrm.com

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Giriş Yap

Hesabınız var mı? Giriş yapın.
ya da

Hesap Oluştur

Forumumuza yeni bir hesap için kaydolun.


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Bay Bayanlar İçin Replika Saatler Abdullahcankar 0 4 6 saat önce
Son Mesaj: Abdullahcankar
  Film ve Dizi İzlemek İçin Keyifli Bir Ortam dewadam 0 17 7 saat önce
Son Mesaj: dewadam
  Tüm Hayaller İçin Hedef Akademi is_for_you 0 25 02-10-2020, Saat: 00:50
Son Mesaj: is_for_you
  Evmia.com: Halı Modelleri ve Çok Daha Fazlası İçin En Doğru Adres! nullsix 0 27 30-09-2020, Saat: 14:13
Son Mesaj: nullsix
  Kıble bulmak için site tavsiyesi: Qibladirection.org nullsix 0 20 26-09-2020, Saat: 12:52
Son Mesaj: nullsix
  Prefabrik Havuz için Yapı Havuzu Tercih Edin Superisi 0 34 21-09-2020, Saat: 18:01
Son Mesaj: Superisi
  Marketler için raf sistemleri Abdullahcankar 0 27 17-09-2020, Saat: 22:24
Son Mesaj: Abdullahcankar
  Her Yerde Güvenliğiniz İçin File Hizmetleri creeper 0 29 15-08-2020, Saat: 22:05
Son Mesaj: creeper

Foruma Git:
Task