Ürün Destek Platformu

Kalavun54
Ürün Destek Platformu
0
1
19-05-2021, Saat: 22:52
#1
user-avatar
Kalavun54
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:127
  • Mesajlar:127
  • Katılım:20-02-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum54 | Sakarya
  • Hesap Onay:Doğrulandı
  • SMS Onayı:Yapıldı
Site Adı: Desteğe mi ihtiyacınız var? Doğru Yerdesiniz!
Açıldığı Tarih: 2021
Site Konusu: Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz ürünler ile ilgili Soru sorabilir, veya deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Üye Olmadan Yazın!
Sitenin Altyapısı/Kategorisi: Wordpress - Blog

Yaşanan pandemi sebebiyle dünyada ve ülkemizde internetten alınan ürün sayısında deyim yerindeyse patlama yaşanmıştır. Herkes satın almak istediği ürün hakkında satın almadan önce araştırma yapmaktadır. Genellikle kullanıcılar ilgili ürünün satıldığı e-ticaret sitesindeki yorumları incelemektedir. Diğer yandan, bu inceleme her zaman yeterli olmamaktadır. Bu yüzden de kullanıcıların satın almak istediği ürün hakkında soru sorabileceği ve Ürün Destek alabileceği bir web sitesine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu noktadaki sorunu ortadan kaldırmak amacıyla web sitemizi 2021 yılında faaliyete geçirdik. Web sitemizde kullanıcılar kayıt olmadan satın almak istedikleri ürün veya ürünü satın almak istedikleri şirket hakkında soru sorabilmektedir.

Yine web sitemizde kullanıcılar sorulan bu sorulara yine kayıt olmadan cevap verebilmekte ve kullanıcılar kendi aralarında interaktif olarak iletişim kurabilmektedir. Ürün Destek olarak kullanıcılarımızın tecrübeleri bizler için çok önemlidir. Sizlerde web sitemizde deneyimlediğiniz ürünler hakkında yorum yapabilir veya bilgisayar ve teknoloji ile ilgili konularda takıldığınız noktaları web sitemiz üzerinden sorabilirsiniz.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Ürün Destek Platformu, Ürün Destek Platformu webmaster, Ürün Destek Platformu webmaster forum, Ürün Destek Platformu webmaster forumu, Ürün Destek Platformu forum webmaster, Ürün Destek Platformu wmfrm, Ürün Destek Platformu wmfrm.com

Foruma Git:
Task