Ulaşıma Yeni Bir Soluk Servis Sepeti Projesi

alone
Ulaşıma Yeni Bir Soluk Servis Sepeti Projesi
0
1
06-02-2022, Saat: 16:35
#1
user-avatar
alone
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:20
  • Mesajlar:20
  • Katılım:07-10-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum6 | Ankara
  • Hesap Onay:Doğrulandı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
[Resim: 8vl054i.jpg]

      
Gelişen ve ilerleyen dünyada pek çok sektörün de yenidünya düzenine ayak uydurması önemli. Bu sektörlerden biri de Ulaşım Sektörü. Barış İşlek sayesinde geliştirilen Servis Sepeti projesi ile ulaşımda yeni bir devir başladı.
Barış İşlek’in kurup aynı zamanda genel müdürlüğünü yaptığı Servis Sepeti projesi kısa sürede insanlar tarafından ilgi görmeyi başardı. Tur ve servis içerikli bir proje olma özelliğine sahip olan bu sistem insanların ve kurumların ihtiyaçlarına cevap verme özelliğine de sahip. Sosyal ve ticari bir proje olmasının yanında çift yönlü bir şekilde çalışıyor. Yani, aracı olan kişiler dilerlerse bu sisteme tedarikçi olarak katılabiliyor.
Barış İşlek’in Servis Sepeti Projesinin Ekonomiye Katkısı

Servis Sepeti projesi sayesinde Türkiye’de sıklıkla gerçekleştirilen şehir içi ve şehirlerarası yolculuklara çözümler üretilmesi hedefleniyor. Servis Sepeti uygulaması hizmet standartlarını yükselterek ve empati ile müşterilerine güvenilir ve kaliteli hizmet sunuyor. Bu sayede Servi Sepeti projesinde müşteri memnuniyeti her zaman en yüksek seviyede gençleri de destekleyen Barış İşlek, gençlerin de ticarete atılması için onları desteleyerek cesaret veriyor.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 4 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Ulaşıma Yeni Bir Soluk Servis Sepeti Projesi, Ulaşıma Yeni Bir Soluk Servis Sepeti Projesi webmaster, Ulaşıma Yeni Bir Soluk Servis Sepeti Projesi webmaster forum, Ulaşıma Yeni Bir Soluk Servis Sepeti Projesi webmaster forumu, Ulaşıma Yeni Bir Soluk Servis Sepeti Projesi forum webmaster, Ulaşıma Yeni Bir Soluk Servis Sepeti Projesi wmfrm, Ulaşıma Yeni Bir Soluk Servis Sepeti Projesi wmfrm.com

Foruma Git:
Task