Ücretsiz ve sınırsız ilan sitesi ilan10.com açıldı.

arkan
Ücretsiz ve sınırsız ilan sitesi ilan10.com açıldı.
0
1
21-07-2021, Saat: 22:14
#1
user-avatar
arkan
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
 • Konular:6
 • Mesajlar:6
 • Katılım:17-01-2021
 • Rep puanı 0
 • Konum34 | İstanbul Anadolu
 • Hesap Onay:Doğrulandı
 • SMS Onayı:Yapıldı
[Resim: logo-white-blue-60f2a72766ba3.png]
Site Adı: ilan10.com - Ücretsiz ve Sınırsız İlan Sitesi
Açıklama: Ücretsiz ve sınırsız emlak, vasıta, yedek parça, aksesuar & tuning, ikinci el & sıfır alışveriş, iş makineleri & sanayi, hayvanlar alemi gibi 10 ana kategori başta olmak üzere +29 bin alt kategori ile hizmet vermeye başlamıştır. ücretsiz ilan sitesi
Selamlar,
İlan10.com, ücretsiz ve sınırsız ilan yayınlama hizmeti veren seri ilan portalıdır. Site üzerinde bulunan Emlak, Vasıta, Yedek Parça, Aksesuar & Tuning, İkinci El ve Sıfır Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Ustalar ve Hizmetler, Özel Ders Verenler, İş İlanları, Yardımcı Arayanlar, Hayvanlar Alemi vb. 10 ana kategorinin yanında toplamda alt kategorilerle beraber +29 bin kategori ile hizmet vermektedir. İlan10.com'a kayıt olup her hangi bir ücret ödemeden, ilan limiti olmadan ve ilan süresi olmadan sınırsız sayıda ilan verebilirsiniz.
Rakiplerimizden farkımız var!
İlan10.com'u rakip seri ilan sitelerinden ayıran 4 büyük farkı bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir;
 • Kullanıcı ve uygun fiyat odaklılığı: İlan10.com için her zaman kullanıcısı önemli olacaktır. Kullanıcıların ihtiyaçlarına ve sorunlarına her zaman çözüm desteği sağlayacaktır. Doping ilan hizmetinde her zaman uygun fiyat odağında olması. Fiyat konusunda tek el politikası olmayıp düşük kar ile hizmet odaklı olacaktır.

 • Google, Yandex, Reklamstore, PopAds vb. reklam platformlarını kullanması: İlan10.com reklam platformlarını kendi tanıtımı için değil ilanlarınızın daha fazla kişiye ulaşması ve ilanlarınızın hızlı satışı için kullanılmaktadır. İlan10.com üzerinden yayınladığınız ilanlarınız reklam platformları üzerinden paylaşılmaktadır.

 • Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin vb. sosyal medyaları kullanması: İlan10.com sosyal medya platformlarını kendi tanıtımı için değil ilanlarınızın daha fazla kişilere ulaşması ve hızlı satışı için kullanılmaktadır. İlan10.com üzerinden yayınladığınız ilanlarınız sosyal medya platformları üzerinden paylaşılmaktadır.

 • Anlaşmalı yayıncı siteleri olması: İlan10.com araba forum siteleri, araba haberleri siteleri, emlak forum siteleri, emlak haberleri siteleri, teknoloji forum siteleri, teknoloji haber siteleri, evcil hayvan forum siteleri vb. gibi anlaşmalı yayıncı sitelerde kendi tanıtımı yerine site üzerinden verilen ilanlarınızın tanıtımı yapılmaktadır.

[Resim: 36j0ytx.png]


NOT: ilan10.com hakkında düşünceleriniz, fikirleriniz ve sorularınız bizim için oldukça önemli. Saygı çerçevesi içerisinde bizimle paylaşırsanız çok seviniriz. Herkese iyi bayramlar, iyi forumlar.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Ücretsiz ve sınırsız ilan sitesi ilan10.com açıldı., Ücretsiz ve sınırsız ilan sitesi ilan10.com açıldı. webmaster, Ücretsiz ve sınırsız ilan sitesi ilan10.com açıldı. webmaster forum, Ücretsiz ve sınırsız ilan sitesi ilan10.com açıldı. webmaster forumu, Ücretsiz ve sınırsız ilan sitesi ilan10.com açıldı. forum webmaster, Ücretsiz ve sınırsız ilan sitesi ilan10.com açıldı. wmfrm, Ücretsiz ve sınırsız ilan sitesi ilan10.com açıldı. wmfrm.com

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar:
  Özdere ve Karaburun Emlak İlan Arama Sitesi aysuyigiter 0
  Seferihisar Emlak İlan Arama Sitesi aysuyigiter 0

Foruma Git:
Task