Twitter video indir

Kalavun54
Twitter video indir
1
2
11-04-2021, Saat: 20:57
#1
user-avatar
Kalavun54
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
 • Konular:129
 • Mesajlar:129
 • Katılım:20-02-2021
 • Rep puanı 0
 • Konum54 | Sakarya
 • Hesap Onay:Doğrulandı
 • SMS Onayı:Yapıldı
Twitter video indir, genel olarak bakıldığında diğer sosyal medya platformlarına oranla daha az video içerik barındırmasına rağmen Twitter için kullanıcıların merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Twitter, ağırlıklı olarak metin içeriklerine yer veren bir platform olmasına rağmen içerisinde diğer içeriklere nazaran daha az bulunan video içerikleri için de bir koruma yöntemi uygulamaktadır. Bu yöntem ile birlikte içerisinde barındırdığı video içeriklerinin indirilmesini engellemektedir.

Çok popüler bir platform olan Twitter, içerisinde barındırdığı videoların indirilmesini engellerken şüphesiz ki diğer platformlar gibi kullanım sürelerini artırma hedefi doğrultusunda hareket etmektedir. Bu doğrultuda gerçekleştirilen engellemelerden biri olması kullanıcılar tarafından olumsuz karşılanırken, platformun koymuş olduğu bu engeli aşmak için birçok yöntem araştırılmakta ve denenmektedir. Özellikle bilgisayar üzerinden kullanım gerçekleştiren kişiler için farklı video indirme programları bu engeli kaldırma konusunda kullanılabilecek bir yöntem olarak görülürken her zaman başarılı sonuçlar vermemektedir. Bu durum göz önüne alındığında kullanıcılar, hem bilgisayar kullanımlarında hem de mobil kullanımlarda Twitter video indir işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilecek yöntemlere yönelmektedir.

Twitter Videosu Nasıl İndirilir?
Sosyal medya platformlarına bakıldığında birçoğunun boş vakitlerde insanlara güzel zamanlar geçirmeyi öncelik haline getirdiği gözlemlenebilmektedir. Twitter da bir sosyal medya platformu olmasından dolayı insanlara güzel vakit geçirme hedefinde olan bir platformdur. Fakat Twitter’ın diğer platformlara nazaran biraz daha resmi ve bilgilendirici bir yönü de vardır. Dünyanın geneline bakıldığında tüm resmi kaynaklar kamuoyu bilgilendirmesini artık Twitter üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu sebeple platformlar arasındaki önemi çok fazla artmaktadır. Bu kadar büyük öneme sahip olan bir platformun içerisinde bulunan içeriklerin indirilmesi, indirilen içeriklerin ise farklı platformlar aracılığıyla başka kullanıcılara gönderilmesi de son derece önemli olmaktadır. Bu doğrultuda bakıldığında Twitter video indir işlemi için izlenmesi gereken adımlar şu şekildedir:
Öncelikle Twitter hesabınıza giriş yapmak için Twitter internet sitesini veya Twitter mobil uygulamasını açınız.
İndirmek istediğiniz videoyu görüntülediğiniz hesaba giriş yapınız.
İndirmek istediğiniz videoyu bulunuz.
Videonun sağ alt kısmında yer alan butona tıklayınız.
İnternet sitesi üzerinden kullanımlar esnasında butona tıkladıktan sonra açılan menü içerisinden “Tweetin bağlantısını kopyala” seçeneğine tıklayınız.
Mobil uygulama üzerinden kullanımlar esnasında butona tıkladıktan sonra açılan menü içerisinden “Bağlantıyı Kopyala” seçeneğine tıklayınız.
Ardından Videoindir sitesine giriniz.
Ana sayfada sitenin sunmuş olduğu hizmet çeşitliliğini göreceksiniz. Burada yer alan Twitter video indir butonuna tıklayınız.
Açılan sayfada kopyalamış olduğunuz bağlantıyı yapıştırmanız için bir kutucuk yer almaktadır. Bağlantıyı oraya yapıştırınız ve sağ kısımdaki indir butonuna tıklayınız.

Ardından indirmek istediğiniz videonun hangi görüntü kalitesi ile kaydedilmesini istediğinizi belirleyiniz ve ona tıklayınız.
Belirtilen adımların uygulanmasının ardından kullanmış olduğunuz cihaza video indirilecektir. Video indirme işlemi esnasında hata alan kullanıcıların bilmesi gereken önemli bir husus bulunmaktadır. İndirmek istediğiniz videonun herkese açık bir hesap tarafından paylaşılmış olması gerekmektedir. Gizli bir hesap tarafından paylaşılan ve takip ettiğiniz için sizin görüntüleyebildiğiniz bir videonun indirilebilmesi mümkün olmamaktadır. Bu sebeple öncelikli olarak herkese açık hesaplar tarafından paylaşılan videoları tercih etmenizi öneririz.

https://videoindir.net/twitter

13-06-2021, Saat: 07:15
#2
user-avatar
indirvido
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
 • Konular:0
 • Mesajlar:1
 • Katılım:13-06-2021
 • Rep puanı 0
 • Konum14 | Bolu
 • Hesap Onay:Doğrulanmadı
 • SMS Onayı:Yapılmadı
Kullanıcının YouTube videolarını farklı niteliklerde indirmesini sağlayan yeni bir araç geliştirdim. Ayrıca YouTube videolarını mp3'e dönüştürür ve ardından indirir. Aracı test edip bana haber verebilirsiniz, işinize yarar mı, yaramaz mı???
veya daha ne kadar iyileştirme yapılabilir?

Aracı bulmak için burayı ziyaret edin: youtubevideosindir.com
Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Twitter video indir, Twitter video indir webmaster, Twitter video indir webmaster forum, Twitter video indir webmaster forumu, Twitter video indir forum webmaster, Twitter video indir wmfrm, Twitter video indir wmfrm.com

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar:
  Instagram Video İndir griposter 0
  Video İndir griposter 0

Foruma Git:
Task