Türkiye Ulusal Gündemi izmirpress Üzerinden Takip Ediyor

T3NGRi
Türkiye Ulusal Gündemi izmirpress Üzerinden Takip Ediyor
0
1
11-07-2022, Saat: 15:02
#1
user-avatar
T3NGRi
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:2
  • Mesajlar:2
  • Katılım:25-10-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum26 | Eskişehir
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
Site Adı: izmirpress
Site Adresi : https://www.izmirpress.com/
Açıldığı Tarih: 10.06.2019
Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri:
Son dakika haberler, yerel haberler, ekonomik gelişmeler ve dünyadan haberdar olmak için Türkiye izmirpress ulusal haber markasını tercih ediyor. Profesyonel editör ekibi ile özenle hazırlanmış haberleri servis eden haber sitesi kısa sürede bir milyon kullanıcıya ulaşmayı başardı. Sosyal medya ve Google tarafında hizmet veren haber sitesi kullanıcılara haberleri en doğru ve yalın dille yayınlamayı hedefliyor.
İnternette bir arama yaparken hepimizin denk geldiği ortak sorun, haber sitelerinin soruya soruyla yanıt vermesi diyebiliriz. Örneğin “sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?” araması yaptığımız zaman karşımıza aynı soruyu farklı varyasyonlar ile soran yüzlerce haber sitesi çıkıyor. izmirpress ise kullanıcılara direkt bilgiyi vermeyi, detaylandırmayı ve farklı yönlerini göstermeyi de hedefliyor. Aynı haberin içinde hem aradığını hem de haber ile ilgili tüm detayları görebilmenizi sağlıyor. Kullanıcıların kısa sürede beğenisini toplamasını sağlayan en kuvvetli yönü sitenin ve yazım dilinin kullanıcı dostu olması diyebiliriz.
Okuyucular anlık son dakika haberlerini takip edebiliyor. izmirpress ‘in ana sayfası bir haber televizyonu gibi, sayfayı yeniledikçe haberler akıyor. Okuyucular haberler ile etkileşime girebiliyor, haberin gidişatını ve devamını yönetebiliyor, haber ile ilgili analizleri isteyebiliyor. Bu sayede interaktif haberciliği internet ortamına taşıyor. Tüm bu içerikler hazırlanırken güçlü kalemlerden faydalanılıyor, detaylı analiz haberlerine yer veriliyor ve bu süreç tamamen bağımsız, okuyucuyu yönlendirmeden ve şeffaf habercilik prensiplerine dayandırılarak yapılıyor. Tüm bu artılardan faydalanmak ve doğru haberi takip etmek için sizde izmirpress haber sitesini deneyimleyebilirsiniz.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Türkiye Ulusal Gündemi izmirpress Üzerinden Takip Ediyor, Türkiye Ulusal Gündemi izmirpress Üzerinden Takip Ediyor webmaster, Türkiye Ulusal Gündemi izmirpress Üzerinden Takip Ediyor webmaster forum, Türkiye Ulusal Gündemi izmirpress Üzerinden Takip Ediyor webmaster forumu, Türkiye Ulusal Gündemi izmirpress Üzerinden Takip Ediyor forum webmaster, Türkiye Ulusal Gündemi izmirpress Üzerinden Takip Ediyor wmfrm, Türkiye Ulusal Gündemi izmirpress Üzerinden Takip Ediyor wmfrm.com

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar:
  Metaverse Gündemi Takip Edin! keremcemdurmaz 0

Foruma Git:
Task