Türkiye’nin En Aktif Kripto Para Topluluğu

Kalavun54
Türkiye’nin En Aktif Kripto Para Topluluğu
0
1
05-04-2021, Saat: 09:21
#1
user-avatar
Kalavun54
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:129
  • Mesajlar:129
  • Katılım:20-02-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum54 | Sakarya
  • Hesap Onay:Doğrulandı
  • SMS Onayı:Yapıldı
Site Adı: KoinSaati - Güncel Kriptopara ve Blockchain Haber ve Etkinlikleri
Açıldığı Tarih: 18-11-2020
Site Konusu: Türkiye’nin En Aktif Kriptopara ve Blockchain Topluluğuna Hoşgeldiniz! Kriptopara, Blockchain Haberleri ve Güncel Etkinlikler KoinSaati’nde.

Siteniz Hakkında Açıklama: Temelleri 2009 yılında atılan Bitcoin, dijital varlıkların atasıdır. Geçtiğimiz 12 yılda büyük yol alan Bitcoin ve altcoinler, 2 trilyon dolarlık toplam piyasa hacmine ulaşmayı başarmıştır. Dünyanın en eski emtiası yani yatırım aracı olan altının toplam piyasa hacminin 10 trilyon dolar olduğunu düşünürsek, dijital varlıkların bu hacme sadece 12 yıl gibi kısa bir sürede ulaşması büyük bir başarıdır.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance’in yayınladığı rapora göre, kripto para yatırımlarında ülkemiz Avrupa’da birinci sırada yer almaktadır. Ülkemizde birçok yatırımcının, iş adamının, esnafın, memurun hatta öğrencilerin kripto para yatırımları bulunmaktadır. Ülkemizde Paribu, Thodex, BTCTurk, Bitexen ve Bitci gibi kripto para borsaları faaliyet göstermektedir. Yeni yatırımcılar genellikle Türk borsalarını tercih ederken, profesyonel Türk yatırımcılar ise Binance borsasını tercih etmektedir. Bunun temel sebebi de birçok değerli altcoinin Türk borsalarında listelenmemesidir. Yine Binance borsasında al-sat işlemleri çok hızlı gerçekleşmektedir.

Boğa piyasaları yani fiyatların sürekli olarak arttığı piyasalarda, hata yapılsa bile kazanç sağlanabilmektedir. 2020 yılının sonunda başlayan boğa piyasası ile birlikte Bitcoin fiyatı 11 bin dolardan 61 bin dolara kadar yükselmiştir. Bu durumda birçok yeni yatırımcıyı kripto para borsalarına çekmiştir. ABD merkezli kurumsal şirketlerinde ekosisteme dahil olmasıyla birlikte yatırım hacmi giderek artmıştır. Artan hacim ve taleple de birlikte boğa piyasası başlamıştır.

Kripto paralar volatilitesi yani fiyat değişkenliği yüksek varlıklardır. Bu yüzden de Kripto Para Haber takibi yapmak çok önemlidir. Örneğin, geçtiğimiz hafta Visa ve PayPal’ın kripto paralar ile ilgili proje yapacağını açıklaması Bitcoin’in fiyatını aynı gün içerisinde 2 bin dolar arttırmıştır. Bu tarz olumlu gelişmeler fiyatları arttırırken, olumsuz gelişmeler ise fiyatların azalmasına sebep olmaktadır. Web sitemiz olan KoinSaati üzerinden güncel haber takibi yapabilirsiniz.

Web sitemizin “Akademi” kategorisi altında ise yeni başlayan yatırımcılar için bilgiler verilmektedir. BTC Nedir, Fork (Çatallanma) Nedir ve DXY Nedir gibi içerikler yeni başlayan yatırımcılara rehber olacak nitelikte içeriklerdir.

Telegram grubundan sohbete katılabilir, kripto ile ilgili sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz.
https://t.me/koinsaati
KoinSaati Türkiye'nin aktif ücretsiz kripto para topluluğu.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Türkiye’nin En Aktif Kripto Para Topluluğu, Türkiye’nin En Aktif Kripto Para Topluluğu webmaster, Türkiye’nin En Aktif Kripto Para Topluluğu webmaster forum, Türkiye’nin En Aktif Kripto Para Topluluğu webmaster forumu, Türkiye’nin En Aktif Kripto Para Topluluğu forum webmaster, Türkiye’nin En Aktif Kripto Para Topluluğu wmfrm, Türkiye’nin En Aktif Kripto Para Topluluğu wmfrm.com

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar:
  En Güncel Kripto Para Haberleri HandeTufan 0
  EconomIcon Kripto Para l Döviz l Altın l Hisse fyztanitim 0
  En Çok Bilinen Kripto Para Cüzdanları fyztanitim 0
Thumbs Up
PlayToEarn Türkiye Topluluğu CargoWorlds 0
  Yatırımsız Ücretsiz Bitcoin Kazanmak Mümkün mü? Bedava Kripto Para Veren Siteler 2022 BinanceReferral 0
  Kripto Para Nedir? herseyden 0
  Kripto Para Haber benaykt 0
  Kripto Para Haber - Kripto Bakiyem benaykt 0

Foruma Git:
Task