Tiny House Nedir?

vortex1
Tiny House Nedir?
0
1
29-11-2021, Saat: 13:22
#1
user-avatar
vortex1
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:28
  • Mesajlar:28
  • Katılım:01-10-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum33 | Mersin
  • Hesap Onay:Doğrulandı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
Tiny house, 10 ile 30 metrekare arasında değişen, tekerlekli veya sabit olan küçük evlerdir. Tiny house, sadece bir ev değil aynı zamanda bir yaşam biçimi olarak kabul edilir. Tiny house'lar küçük fakat daha işlevsel bir yaşam alanı sunması sebebiyle dünya çapında ilgi görmüştür. Bir tiny house çeşitli boyut ve tasarımlarda inşa edilebilir ve özelleştirme yapılabilir.
Son zamanlarda Türkiye'de de oldukça ilgi görmeye başlayan tiny house akımı ilk olarak 2008-2009 yıllarında ABD'de başlamış ve diğer batı ülkelerinde de hızla gelişip bir trend haline gelmiştir. Minimalist ve ekonomik bir yaşam tarzı arayanların tercihi olan bu trend sayesinde siz de kendi zevkinize ve cebinize uygun mütevazı bir eve sahip olabilir, kendi arazinizde veya bahçenizde yaşayabilirsiniz.
Tiny House Fiyatları
Tiny house'lar küçük ve kullanışlı olması ile insanları cezbetmiştir. Bu küçük evlerin fiyatlarına gelecek olursak Türkiye’de tiny house fiyatları 160.000₺’den başlayıp 400.000₺’ye kadar çıkmaktadır. Evin dış kaplamasından yalıtımına, yapımında kullanılan malzemelerden evin boyutu gibi özelliklere göre tiny house fiyatları değişkenlik göstermektedir. Yaptırmak istediğiniz ekstra donanım ve özelleştirmeler de tiny house fiyatlarını etkileyen bir başka unsurdur. Tiny house modelleri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için http://www.tinyhousefiyatlari.com/ web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
http://www.tinyhousefiyatlari.com/

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Tiny House Nedir?, Tiny House Nedir? webmaster, Tiny House Nedir? webmaster forum, Tiny House Nedir? webmaster forumu, Tiny House Nedir? forum webmaster, Tiny House Nedir? wmfrm, Tiny House Nedir? wmfrm.com

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar:
  Trainer Tiny House pcshift 0
  Pera Tiny House pcshift 0
  Pera Tiny House Firmalara 0
  Tiny House Türkiye Firmalara 0

Foruma Git:
Task