Tel örgü Fiyatları

Panelcit
Tel örgü Fiyatları
0
1
03-01-2022, Saat: 22:50
#1
user-avatar
Panelcit
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:6
  • Mesajlar:16
  • Katılım:02-09-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum6 | Ankara
  • Hesap Onay:Doğrulandı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
Tel örgü günümüzün en eski tarihli çevre koruma sistemlerinden olup asırlardır kullanılan bir sistemdir. Bahçe etrafı çevirmek ve mekanları, arazileri, bağ evlerini, bahçeleri güvene almanın dış etkenlerden korumanın en kolay yolu olarak bilinir. Beton direkli ve kafes tel örgü olarak bilinen galvanizli ürünlerin paslanmaz özellikleri ile imalatı yapılan bu ürünler hem ülkemizde hem de diğer dünya ülkelerinde en yaygın bahçe etrafı çevirme ürünleri olarak bilinir. Tel örgü ürünleri içerisinde günümüzün en çok kullanılan ve bilinen ürünleri beton çit direği ile baklava dilimli 30x30 - 40x40 - 50x50 - 60x60 - 70x70 Göz aralıkları ile üretilen galvanizli teller sayesinde uzun yıllar paslanma yapmayan kullanışlı ve yüksek kaliteli malzeme çeşididir. Üretimi tel örgü makinası ismi verilen makinalar ile yapılır ve tamamen örme sistemi ile tellerin birebir iç içe geçmesi ve göz aralıklarının dar veya geniş olması ile telin kalınlıklarının farklı mm ölçülerinde olması da ürünlerin kalitesini ciddi derecede etkileyen faktörlerdendir. Tel örgü kalınlıkları ise; 1 mm kafes tel örgü - 1.5 mm kafes tel örgü - 2 mm kafes tel örgü - 2.5 mm kafes tel örgü - 3 mm kafes tel örgü ürünleri arasında en yaygın kullanılan tel kalınlıklarıdır toplam kalınlık ölçüleri ise 08 mm ile 8 mm arasında her ölçüde üretilebilen tel örgü ürünleri tamamen fabrika ürünleri olup makinalar ile üretilir. İşte tam burada https://www.citbu.com firması bu ürünleri satan firmaları bir araya getirmek amacı ile açılmış ve ürünün fabrikalarının ürünlerini ülkemizin her il ve ilçesinde ürüne ilgi duyan ihtiyacı olan milyonlara hitap etmesi amacı ile kurulmuştur.

Citbu.com Adresine hala kayıt olmadıysanız hemen web sayfamızı ziyaret ederek ücretsiz olanlardan sizlerde faydalanarak ürünlerinizi ülkemizin istediğiniz ilinde veya ilçesinde pazarlayabilir, alır veya satabilirsiniz.
Panel çit fiyatları Ankara içerisinde Yapılan çit uygulaması için 60 70 TL arasındadır. www.panelcitankara.com
Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Tel örgü Fiyatları, Tel örgü Fiyatları webmaster, Tel örgü Fiyatları webmaster forum, Tel örgü Fiyatları webmaster forumu, Tel örgü Fiyatları forum webmaster, Tel örgü Fiyatları wmfrm, Tel örgü Fiyatları wmfrm.com

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar:
  Tel örgü Fiyatları Ankara Panelcit 0

Foruma Git:
Task