Stor Perde Nasıl Takılır

Kalavun54
Stor Perde Nasıl Takılır
0
1
28-06-2021, Saat: 00:53
#1
user-avatar
Kalavun54
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:129
  • Mesajlar:129
  • Katılım:20-02-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum54 | Sakarya
  • Hesap Onay:Doğrulandı
  • SMS Onayı:Yapıldı
Site Adı: Kartal Maltepe Kadıköy Ümraniye Pendik Ataşehir Perdeci My Stil Home
Site Konusu: Perde Modelleri Jaluzi, Stor, Zebra, Dikey, Plicell, Zip, Tül, Fon. En Güzel Çocuk Odası ve 3D Duvar Kağıdı, 3 boyutlu Modelleri
Site Alt Yapısı: Kurumsal

Perde ile ilgili en çok merak edilen soruların başında stor perde nasıl çıkarılır sorusu gelmektedir. Stor perdeler, günümüzde en çok tercih edilen perde modellerinin başında gelmektedir. Diğer yandan, bu modellerin çıkartılıp takılması, normal tül perde modellerine oranla farklıdır. Bu içeriğimizde de bu konuya detaylı bir şekilde değineceğiz. Kullanım kolaylığı sebebiyle tercih edilen bu perdeler çıkartılırken iplerine ve pilelerine dikkat etmelisiniz. Çıkartma işlemi yapılırken kat hizalarına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Yine perdeyi çıkartmak için gerekli olan merdiven veya sandalyenin de emniyetini almanız önemlidir.

Stor perdelerin mekanizmasında açılır ve kapanır şekilde klemensler bulunmaktadır. Bu klemensleri açın ve çıkartın. Çıkartma işlemi esnasında bir tık sesi duyulmaktadır ve sesi duymuş iseniz, çıkartma işlemini doğru bir şekilde yapmışsınızdır. Stor perde nasıl takılır sorusuna yanıt vermek gerekirse de, bu perdeler aynı çıkartma işleminde olduğu gibi takarken de klemenslere dikkat etmeli ve takma işleminin ardından klemenslerden tık sesini duymalısınız.

Stor perdeler hakkında merak edilen en önemli soruların başında ise perdeler hangi programda yıkanır sorusu gelmektedir. Yıkama işlemi makinede olacak ise 30 derecede 400 devirde yıkama işleminin yapılması tavsiye edilmektedir. Bu perdeleri en fazla 6 ayda bir yıkamanız tavsiye edilmektedir.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 5 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Stor Perde Nasıl Takılır, Stor Perde Nasıl Takılır webmaster, Stor Perde Nasıl Takılır webmaster forum, Stor Perde Nasıl Takılır webmaster forumu, Stor Perde Nasıl Takılır forum webmaster, Stor Perde Nasıl Takılır wmfrm, Stor Perde Nasıl Takılır wmfrm.com

Foruma Git:
Task