Sizde Ailenizle Birlikte Yurtdışında Yaşayabilirsiniz?

sosyalleselim
Sizde Ailenizle Birlikte Yurtdışında Yaşayabilirsiniz?
0
1
09-05-2021, Saat: 23:46
#1
user-avatar
sosyalleselim
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:7
  • Mesajlar:7
  • Katılım:09-05-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum27 | Gaziantep
  • Hesap Onay:Doğrulandı
  • SMS Onayı:Yapıldı
Aile Birleşimi Vizesi ve İngilizce sınavları konusunda uzun yıllar tecrübeye sahip, deneyimli ve uzman kadrosu ve altyapısıyla A1 İngilizce sınavlarına yönelik eğitim hizmeti sunmaktadır. İngiltere’de yaşamlarına aileleriyle birlikte devam etmek isteyen vatandaşlarımızdan vize başvuruları sırasında dil yeterlilik sertifikası talep edilir. Kişinin gidiş amacına göre düzeyi belirlenen dil sertifikalarını Elbim’den alabilirsiniz.
İngilizce eğitimi için bizi seçenler ile bu yola çıktıktan sonra donanımlı kadromuzla birlikte ne kadar profesyonel bir kurumla çalıştıklarını görerek içlerinin rahat etmesi ve zamanlarını boşa harcamadıklarını bilmeleri için her türlü destek vererek yanlarında olduğumuzu göstererek emin adımlarla ilerlemekten vazgeçmiyoruz.

İngiltere Aile Birleşimi vizesi sayesinde sizde ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte yurtdışında yaşama imkanına sahip olabilirsiniz. İngilizce A1 Sertifikası almak istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir. A1 vizesi ile gittiğiniz ülkeden de online eğitimleri sayesinde kendinizi geliştirmeye devam edebilir ve aldığınız eğitim sayesinde bulunduğunuz ülkede sınava girebilir, oturum alabilirsiniz. 

İNGİLTERE AİLE BİRLEŞİMİ SINAV Merkezinin GÜNEYDOĞU ANADOLU ‘daki Tek Yetkili Partneridir

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Sizde Ailenizle Birlikte Yurtdışında Yaşayabilirsiniz?, Sizde Ailenizle Birlikte Yurtdışında Yaşayabilirsiniz? webmaster, Sizde Ailenizle Birlikte Yurtdışında Yaşayabilirsiniz? webmaster forum, Sizde Ailenizle Birlikte Yurtdışında Yaşayabilirsiniz? webmaster forumu, Sizde Ailenizle Birlikte Yurtdışında Yaşayabilirsiniz? forum webmaster, Sizde Ailenizle Birlikte Yurtdışında Yaşayabilirsiniz? wmfrm, Sizde Ailenizle Birlikte Yurtdışında Yaşayabilirsiniz? wmfrm.com

Foruma Git:
Task