Semboller

fyztanitim
Semboller
0
1
18-08-2022, Saat: 13:55
#1
user-avatar
fyztanitim
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:115
  • Mesajlar:115
  • Katılım:10-02-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum24 | Erzincan
  • Hesap Onay:Doğrulandı
  • SMS Onayı:Yapıldı
Klavyede olmayan semboller yapmak istediğimizde bunu nasıl yapabiliriz? Mesela hangi sembolü, ne şekilde yapacağız, bu konuda bir fikriniz var mı? Aslında bunları düşünmenize hiç gerek yok. 4000’den fazla şekilli semboller bulunduran, her biri bir kategoriye yerleştirilmiş, tek bir tıklamayla kopyalanan semboller sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir.

Şekilli Semboller
Şekilli semboller, simgeler ve işaretler genel olarak oyunlarda nick sembolleri olarak kullanılsa da Instagram gibi sosyal medyalarda isimlerde, biyografilerde, yorumlarda ve paylaşımlarda da çokça kullanılırlar. Sembolleri kullanarak oyun nickinizi daha ilgi çeken havalı nicklere dönüştürebilir, sosyal medya profilinize eklediğiniz şekilli semboller ile profilinizin daha farklı anlamlar kazanmasını veya tek bir sembol ile kendiniz hakkında birden çok şey anlatmayı başarabilirsiniz.


Klavyede Olmayan Semboller

Oyunlarda, sosyal medyada ve internet sitelerinde gördüğümüz bazı sembolleri klavye ile rahatlıkla yapabiliyorken (@ # $ gibi..), daha önce hiç görmediğimiz karakterleri ise bulmak ve kopyalamak için klavyede olmayan semboller bulunduran sitelerden yararlanmamız gerekiyor. Klavyede olmayan semboller ile birlikte eşi benzeri olmayan, 4000’den fazla seçeneğe sahip, şekilli semboller, değişik semboller, şekilli harfler, nick sembolleri, işaretler ve simgeler için sekillisemboller.com gibi siteleri tercih edebilirsiniz.

Klavyede olmayan semboller arasında kalp, değişik harfler, klavyedeki karakterler, şekilli sayılar, para birimi, yıldız, kar tanesi, çiçek, oklar, parantez, kartlar, satranç, müzik notaları, çizgiler, kesir, matematik, fizik, kimya, karşılaştırma işaretleri, kare, dikdörtgen, üçgen, zar, domino, yuvarlak, telif hakkı simgeleri, büro, hukuk, köşe, insanlar, yüz ifadeleri, cinsiyet, fonetik, noktalama, piktograf ve mısır hiyeroglifleri gibi 4000’den fazla şekilli sembol ile oyun nickiniz için en harika nicki tasarlayabilir, sosyal medya profilinizi en güzel şekilde süsleyebilirsiniz.

Şekilli Harfler
Özellikle semboller denildiğinde veya sembol araştırmaları yapıldığında ilk akla gelenler arasında şekilli harfler vardır. Şekilli harfler, oyunlardaki nickler ve sosyal medyadaki biyografiler için olmazsa olmazdır. Şekilli harf kopyalamak istediğinizde Rusça, Asya stili, kalın, italik, el yazısı, küçük, büyük, altlı, üstlü, yuvarlak ve kare içerisinde olan harfler gibi daha birçok farklı şekilli harf kopyalayabilirsiniz. Aralarından hangisi sizi daha iyi ifade ediyorsa, hangi stil size daha uygunsa onu kullanabilirsiniz.

Sembol Örnekleri
➽ ➤ ➜ ︹ ︺ ︻ ︼ ︽ ︾♧ ♣ ♢ ♦ ? ? ? ♔♕ ♖ ♚ ♛ ♜ ? ⚅ ⚇ ? ◔ ⦿ ◉ ⋚ ≄ ≟ ≝ © ® ℅ ╣ ╦ ╗ ╢ ₺ $ € ¥ ⅖ ⅓ ⅘ α π β დ ღ ლ 〄 ☶ ☳ 〣 Σ ∞ ∛ ⋙ ⋕ ♬ ♫ ♪ ♩ ♯ 〠 ツ ㋡ ㋛ 웃 ❐ ▩ ❑ ▨ ✮ ❆ ✯ ❂ ✪ ⫸ ◭ ◬ ♋︎ ♊︎ ♌︎ ♍︎ ♎︎ ? ? ?

Site: sekillisemboller.com

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Semboller, Semboller webmaster, Semboller webmaster forum, Semboller webmaster forumu, Semboller forum webmaster, Semboller wmfrm, Semboller wmfrm.com

Foruma Git:
Task