Reklam Uzmanı - Reklam Verme

Kalavun54
Reklam Uzmanı - Reklam Verme
0
1
14-07-2021, Saat: 11:24
#1
user-avatar
Kalavun54
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:129
  • Mesajlar:129
  • Katılım:20-02-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum54 | Sakarya
  • Hesap Onay:Doğrulandı
  • SMS Onayı:Yapıldı
Site Adı: Reklam Uzmanı - Reklam Verme
Site Konusu: Adwords Reklam Verme, Canlı Reklam Verme, Adwords Cloaker, Facebook Cloaker Gibi Birçok Sektörde Hizmet Vermekteyim.
Site Alt Yapısı: Kurumsal

Facebook, Instagram sosyal medya platformunu satın aldıktan sonra yaptığı atılımlarla mevcut otoritesini korumaya devam ediyor. Bu yüzden de birçok işletme sahibi Facebook'da reklamlarını yayınlayarak potansiyel müşterilerine ulaşmaya çalışıyor. Reklam Yapar olarak bu alanda hizmet veren şirketimiz, facebook cloaker sistemi sayesinde her türlü reklamınızı yayınlayabilmektedir. Facebook şirketinin politikası gereği, bazı işletmeler ve sektörler bu sosyal medya platformuna reklam verememektedir. Şirket olarak kullandığımız bu sistem sayesinde web sitenizi perdeleyerek bütçenize uygun şekilde reklamlarınızı çıkıyoruz. Yine kullandığımız yöntemlerle bütçenizi en iyi şekilde değerlendirek ulaşmak istediğiniz sayıda müşteriye ulaşabiliyoruz.

Google'ın reklam verme servisi olan adwords reklam verme, birçok işletme tarafından tercih edilen bir reklam ağıdır. Facebook'da geçerli olan kuralların benzeri bu platformda da geçerli olduğu için maalesef her işletme bu platformda reklam verememektedir. Şirket olaran kullandığımız adwords cloaker sistemi sayesinde her türlü işletmenin reklamını yayınlayabilmekteyiz. Cloaker sistemimiz, web sitesinin içeriğini gizlemeye yarayan bir sistem olmakla birlikte mevcut reklamlarınızda belirlenen süre boyunca yayında kalabilmektedir. Bizlere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Reklam Uzmanı - Reklam Verme, Reklam Uzmanı - Reklam Verme webmaster, Reklam Uzmanı - Reklam Verme webmaster forum, Reklam Uzmanı - Reklam Verme webmaster forumu, Reklam Uzmanı - Reklam Verme forum webmaster, Reklam Uzmanı - Reklam Verme wmfrm, Reklam Uzmanı - Reklam Verme wmfrm.com

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar:
  İzmir Reklam Ajansı benaykt 0
  Aktaş Reklam megahome 0
  Bursa Reklam Ajansı griposter 0
  İstanbul Dijital Reklam Ajansı createandgrow 0
  Dijital Reklam ve Pazarlama Ajansı kimden 0
  Dijital Reklam Ajansı İstanbul paravan34 0
  Dijital Reklam Ve Seo Ajansı Kalavun54 0

Foruma Git:
Task