Pvpserverler.gen.tr - PvP Serverler

Kalavun54
Pvpserverler.gen.tr - PvP Serverler
0
1
13-03-2021, Saat: 00:44
#1
user-avatar
Kalavun54
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:129
  • Mesajlar:129
  • Katılım:20-02-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum54 | Sakarya
  • Hesap Onay:Doğrulandı
  • SMS Onayı:Yapıldı
Site Adresi: Pvpserverler.gen.tr

Site Konusu: Pvpserverler.gen.tr  - PvP Serverler

Tanıtım ve Açıklamalar: Web sitemizde emek, wslik, betalı, betasız, simyalı ve farmlık gibi orta ve zor pvp server listesini bulabilir ve kendi metin2 serverinizi ekleyebilirsiniz.

Metin2 oyununun resmi sunucusu eski popülerliğini kaybetmiştir. Bunun temel sebebi ise kullanıcıların onayı alınmadan oyuna eklenen yeniliklerdir. Her eklenen yeniliğe sahip olmak yeni maliyetleri de beraberinde getirdiği için oyuncular artık resmi sunucuda oyun oynamamayı tercih etmektedir. İşte bu noktada da kullanıcıların imdadına metin2 pvp serverler yetişmektedir. Bu oyunlar tamamen kullanıcı odaklı olmakla birlikte binlerce oyuncuya ev sahipliği yapmaktadır.

metin2 pvp kavramı ilk olarak Çin’de ortaya çıkmıştır. Oyunun yönetim ekibinden birisi oyunun resmi dosyalarını sızdırmış ve geliştiricilerde resmi dosyalar üzerinde oynayarak kendi Metin2 oyunlarını dizayn etmeye başlamışlardır. Yıllar geçtikçe bu oyunlar resmi sunucudan da daha popüler hale gelmiş ve binlerce oyuncuya ulaşmayı başarmışlardır.

pvp serverler tamamen kullanıcı odaklı oyunlardır. Metin2’nin resmi sunucusunda iyi bir karaktere sahip olmak hem vakit hem de ciddi bir bütçe gerektirmektedir. Oynaması ücretsiz olan Metin2, zamanla yönetim ekibi tarafından tamamen para kazanmayı amaçlamıştır. Daha fazla para kazanmak için oyuna yeni eklentiler ve geliştirmeler yapılmış fakat bu geliştirmeler birçok oyuncu tarafından kabul görmemiştir.

Bu yüzden de oyuncular resmi sunucu yerine Metin2 PvP Serverlerini tercih etmektedir. Web sitemiz olan Pvpserverler.gen.tr sitesinde birbirinden kaliteli ve farklı kategorilerde yer alan oyunlara ulaşabilirsiniz. Bu oyunlar tamamen ücretsiz olmakla birlikte resmi sunucuya oranla çok daha az bütçe gerektirmektedir.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 3 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Pvpserverler.gen.tr - PvP Serverler, Pvpserverler.gen.tr - PvP Serverler webmaster, Pvpserverler.gen.tr - PvP Serverler webmaster forum, Pvpserverler.gen.tr - PvP Serverler webmaster forumu, Pvpserverler.gen.tr - PvP Serverler forum webmaster, Pvpserverler.gen.tr - PvP Serverler wmfrm, Pvpserverler.gen.tr - PvP Serverler wmfrm.com

Foruma Git:
Task