Pubg Oyununda Hangi Hileler Kullanılır?

kimbuadam
Pubg Oyununda Hangi Hileler Kullanılır?
0
1
12-06-2022, Saat: 14:19
#1
user-avatar
kimbuadam
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:52
  • Mesajlar:52
  • Katılım:10-03-2022
  • Rep puanı 0
  • Konum19 | Çorum
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
Pubg oyunlarında hangi hilelere başvuruluyor kullanıcı merak ettiği sorulardan biridir. Yasak olan ancak kullanıcının başvurduğu hile programları ise, Aimbot, Pubg Mobile Hack hilesi, Pubg Mobile Uc hilesi, Aimfov, pubg mobile macro gibi hilelere başvuranlar bulunmaktadır. 
Pubg Mobile UC Hilesi
Banlanmaya neden olabilecek en tehlikeli hilelerden biri olan  uc hile aksesuar ve kostüm gibi dolar üzerinden satın alınan şeylerin bedava alınmasını sağlıyor. Oyunu kazandığınızda ise kazanıldıklarınızı alınan hediyeler de dâhil olmak üzere kullanamıyorsunuz.  Bu nedenle uc hilesi kullanımı önerilmemektedir.
Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi olarak bilinen hile en çok ilgi gören hilelerden biridir. Bu hilede oyun yapımcıları tarafından bir sistem kurulmuştur ve tüm oyuncuların turnuva sırasında nerde olduklarını bilebilen bir hile yöntemidir. 3. kişiler tarafından haclenen sistemle bu hile oyunlarda kullanılan yöntem olmaya başlamıştır. Bu hileyi kullanan oyuncular duvarların arkasını görebilme gücünü kullanabilirler. Bu şekilde rakiplerinizin nerede olduğunu daha rahat bir şekilde görebilirsiniz.  
Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Otomatik nişan alma taktiği olan bu hile de rakiplere karşı  Aimbot pubg uc mobile hilesi ile otomatik olarak nişan alma özelliğinden yararlanıp düşmanlarınızı öldürebilirsiniz. Aimfov uc hilesi ise nişangâh açısının derecesini belirler ve 360 olarak yapılan derece ile arkanızdakilere hedef almadan karşınızdaki rakipleri hedeflemeniz sağlanır. Nişan almanızı sağlayan Aimbot hilesi ile trigerbot hilesini kullanarak hedefe direk ateş etmeyi sağlamaktadır.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Pubg Oyununda Hangi Hileler Kullanılır?, Pubg Oyununda Hangi Hileler Kullanılır? webmaster, Pubg Oyununda Hangi Hileler Kullanılır? webmaster forum, Pubg Oyununda Hangi Hileler Kullanılır? webmaster forumu, Pubg Oyununda Hangi Hileler Kullanılır? forum webmaster, Pubg Oyununda Hangi Hileler Kullanılır? wmfrm, Pubg Oyununda Hangi Hileler Kullanılır? wmfrm.com

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar:
  PUBG Mobile Hileler benaykt 0

Foruma Git:
Task