Proxy Tarayıcı Uygulaması

aysuyigiter
Proxy Tarayıcı Uygulaması
0
1
17-06-2022, Saat: 18:06
#1
user-avatar
aysuyigiter
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:143
  • Mesajlar:143
  • Katılım:27-03-2022
  • Rep puanı 0
  • Konum3 | Afyonkarahisar
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
Site Adı: Lite Browser - VPN Browser for Android | Proxy Browser

Site Adresi : www.litebrowser.net

Site İçeriği & Amacı :

Proxy tarayıcı olarak verilen hizmet, izleyicilerin internette gezinirken bazı önemli bilgileri görmemesinden kaynaklı olarak yapılır. ISS ve benzeri izleyicilerin bazı bilgileri görmemesinden dolayı Proxy tarayıcı işlemi yapılır. Proxy, tarayıcı ve sunucu arasında konumlanarak tarayıcı isteklerini onaylamaktadır. Proxy browser, aynı zamanda sunucuya internete bağlanma isteğinizi de iletmektedir. İnternette dilediğiniz adrese bağlanmak adına, isteğiniz hızlı bir şekilde iletilir. Lite browser sitesi üzerinden alacağınız bu hizmet, internet üzerinde hızlı bir şekilde gezinmenize de yardımcı olur. Özellikle, Türkiye’de girişi yasaklı olan sitelerin erişiminin sağlanması adına bu uygulamaya sıkça başvurulmaya başlanmıştır. Dolayısıyla interneti sık kullanan kişiler de Proxy browser uygulamasına sık sık ihtiyaç duyarlar.

Site üzerinden alabileceğiniz bir diğer hizmet ise vpn browser işlemidir. En temel tanımıyla internete gerçek IP adresinizin gizlenerek farklı bir IP adresiyle girişinin sağlanması hizmetidir. VPN bağlantınızın güvenli hale gelmesi bu hizmet ile mümkündür. Aynı zamanda, herhangi bir ağa erişim sağlarken ve bağlantı kurarken şifreleme işlemi de sağlanmaktadır. Bağlantınız şifrelendiğinde ise kimliğinizin tespit edilmesi mümkün olmayacaktır. Yapılarına göre donanım ve yazılım tabanlı olarak bu sistem ikiye ayrılır. Vpn çözümleri, mobil ya da bilgisayarınızın özelleşmiş olan ağ sürücüsü olarak kurulmaktadır. Genel olarak ise işletim sistemleri üstüne çeşitli vpn protokolleri de gömülüdür.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Proxy Tarayıcı Uygulaması, Proxy Tarayıcı Uygulaması webmaster, Proxy Tarayıcı Uygulaması webmaster forum, Proxy Tarayıcı Uygulaması webmaster forumu, Proxy Tarayıcı Uygulaması forum webmaster, Proxy Tarayıcı Uygulaması wmfrm, Proxy Tarayıcı Uygulaması wmfrm.com

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar:
  Proxy Browser Uygulaması aysuyigiter 0

Foruma Git:
Task