Pet otel

HasanAli
Pet otel
0
1
30-05-2022, Saat: 15:09
#1
user-avatar
HasanAli
Çevrimdışı
Yasaklı Kullanıcı Grubu
  • Konular:219
  • Mesajlar:219
  • Katılım:21-02-2022
  • Konum5 | Amasya
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
Uzun zamandır alanında pek çok başarıya imzasını atan İzmir köpek oteli firma küçük dostlarımıza büyük bir özenle hizmet veriyor. Günümüzde evde hayvan beslemek çok daha yaygın bir hal almaktadır. Özellikle köpeklere olan ilgi her geçen gün daha da fazla olmaktadır. Ancak insanların tatile gitmeleri ya da iş seyahatlerinde küçük dostlarını bırakacakları güvenilir bir yer bulmak son derece zor olmaktadır. Gün geçtikçe yapmış olduğu kaliteli hizmetler ile alanında farkını ortaya koyan köpek pansiyonu firmada güven içinde minik dostlarımıza bakılıyor. Özel eğitim almış profesyonel bakıcılar ve uzman veteriner hekimler gözetiminde son derece güven içinde köpeklerinize bakılıyor. Her türlü hijyen kurallarına uygun olarak temizlenen otelde çok daha güvenilir şekilde köpekleriniz tatil yapacaktır.

Uzman Gözetiminde Köpeklerinize Tatil Keyfi
Pet otel hizmetleri ile her cins köpeklerin bakımlarının yapıldığı firmada küçük dostlarınıza güven içinde misafir ediliyor. Özel klimalı kulübelerde istirahat edilmesini sağlanan köpekler Avrupa standartlarında olan yüksek kalite ilaçlar ile yıkanarak tertemiz yapılıyor. Tüm köpekler için özel oyun parklarının bulunduğu köpek otelimizde tek tek personel gözetiminde oynatılıyor. Ayrıca kaliteli özel mamalar ile beslenen köpeklerinize özel eğitim veriliyor. Tatil ya da iş seyahatlerinizde köpeğinizi güven içinde bırakabileceğiniz firma köpek oteli olarak her zaman sizlere yardımcı oluyor. Bütçe dostu olan çok daha uygun fiyatlar ile firmadan yardım alınabilir.

İzmir köpek oteli hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Pet otel, Pet otel webmaster, Pet otel webmaster forum, Pet otel webmaster forumu, Pet otel forum webmaster, Pet otel wmfrm, Pet otel wmfrm.com

Foruma Git:
Task