Pazar360

farkvar6768
Pazar360
0
16
08-10-2020, Saat: 14:10
#1
user-avatar
farkvar6768
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:1
  • Mesajlar:1
  • Katılım:10-08-2018
  • Rep puanı 0
Eşya Satma Sitesi
Satış yapmak her zaman için kazanç sağlatan işlerden biridir. Bu işi internet üzerinden yapmak isteyen kişiler için yepyeni bir internet sitesinin varlığı dikkat çekiyor. Site üzerine eklenen ürünleri kısa bir sürede milyonlarca insana ulaştırmak mümkün oluyor. İlanyayınla adı altında online olarak ikinci el ürün satışı yapılan sitede, her tür ürün yer alıyor. Ev, bahçe, elektronik, giyim, anne, bebek, ayakkabı, çanta, ikinci el cep telefonu ve birçok ürün satmak için site ile bağlantı kurulabiliyor.
Satmak istediğiniz ürünü online ortamdan alışveriş yapmak isteyen kişilerle buluşturmak için pazar360 sitesine giriş yapmak yeterli oluyor. Kullanmadığınız ve satmak istediğiniz tüm ürünleri site üzerinden satışa çıkarabilirsiniz. Farklı kategorilere ayrılmış olan ürünlerin bulunduğu siteye, sizler de ilan vererek, kısa süre içinde aradığınız hedef kitleye ulaşabilirsiniz. Ürününüzün adı, özellikleri, fiyatı, resmi ve daha birçok detay bilgisini site üzerinde bulunan uygun kategori üzerine ekleyerek, ürününüzü ihtiyacı olan kişilerin görmesini sağlayabilirsiniz.
Eşya Alma Sitesi
Site üzerinde satılık işyeri, kiralık işyeri, kiralık daire ve satılık daire ilanları da yer alıyor. Satın almak istediğiniz ev, araba ve arsa fiyatları gibi bilgilere siteden ulaşmak mümkün oluyor. Aynı zamanda sitede oto ilanları gibi ilanlara da yer veriliyor. Site üzerinden satın almak istediğiniz tüm ürün ve hizmetler hakkında online olarak bilgi alabilirsiniz.
Sahibinden Satılık Ürünler
Satıcı ile alıcıyı aynı platform üzerinde buluşturan tüm ürünleri sahibinden satılık olarak sitede bulabilirsiniz. Satın almak istediğiniz emlak ve İkinci El araba gibi ürünler için siteyi inceleyebilirsiniz.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Pazar360, Pazar360 webmaster, Pazar360 webmaster forum, Pazar360 webmaster forumu, Pazar360 forum webmaster, Pazar360 wmfrm, Pazar360 wmfrm.com

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Giriş Yap

Hesabınız var mı? Giriş yapın.
ya da

Hesap Oluştur

Forumumuza yeni bir hesap için kaydolun.


Foruma Git:
Task