P2 yamaç paraşütü eğitimi nereden alınır?

seoabisi
P2 yamaç paraşütü eğitimi nereden alınır?
0
1
02-02-2022, Saat: 12:31
#1
user-avatar
seoabisi
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:68
  • Mesajlar:68
  • Katılım:09-12-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum18 | Çankırı
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
Yamaç paraşütü eğitimi süreci P2 kursu, iki aşamada verilen kursun adıdır. Bu kursta talebe, pilot ile birlikte ilk önce yer çalışmaları yapar ve paraşüte hakim olmayı öğrenir. P2 kursu bittiğinde ise tek başına solo uçuş yapabilecek duruma gelir.
İki farklı  aşamadan meydana gelen p2 yamaç paraşütü eğitimi öncelikle yer eğitimi olarak başlamaktadır, ortalama 3-4 gün sürebilmektedir. Teorik ve uygulamalı olarak verilen dersler ise toplamda 24 saat sürmektedir. Gerekli olması gurumunda teorik eğitimler 2 saat uzatılmaktadır. Yanı sıra uygulamalı derslerde verilir. Kursiyerlere 10-30 metre yükseklikteki tepelerden deneme uçuşları yaptırılmaktadır. P2 yamaç paraşütü eğitimi denildiğinde akla gelen kurum olan  parasutegitimi.com'dan bahsedecek olursak;
2016'da  İstanbul Çatalca'da yolculuğuna başlayan firma, genç dinamik ve tecrübeli  eğitim kadrosu ile sizlere en iyi bilgileri aktaracak, işine aşık insanlardan oluşmakta. Malzemeleri bütün firmaların aksine en son model ve en güvenli uçuş ekipmanlarından oluşmakta. Firma sizlerin uçuş ve yaşam güvenliğini en üst düzeyde korumak için, bilgi, birikim ekipman ve tecrübeye sahip.
Firmanın amacı ve hedefi ise; Türkiye’nin en büyük havacılık kulübü olarak, öğrencilerimizi sıfırdan alıp en iyi,en doğru bilgilerle güvenli bir şekilde, birlikte, uzun yıllar uçurmak.

Backlink paketleri, SEO paketleri, web sitenizi arama motorlarında hakettiği noktaya çıkarmak istiyorsanız bize ulaşın
Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

P2 yamaç paraşütü eğitimi nereden alınır?, P2 yamaç paraşütü eğitimi nereden alınır? webmaster, P2 yamaç paraşütü eğitimi nereden alınır? webmaster forum, P2 yamaç paraşütü eğitimi nereden alınır? webmaster forumu, P2 yamaç paraşütü eğitimi nereden alınır? forum webmaster, P2 yamaç paraşütü eğitimi nereden alınır? wmfrm, P2 yamaç paraşütü eğitimi nereden alınır? wmfrm.com

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar:
  Fethiye yamaç paraşütü kaptan38 0
  Soya Wax Nereden Alınır HandeTufan 0
  Wolfteam Bedava Çarlar Nasıl ve Nereden Alınır? herseyden 0
  Toptan iç mekan volkan nereden alınır ? fyztanitim 0
  Ahşap Ambalaj Nereden Alınır benaykt 0
  Yabancı Dil Eğitimi Nasıl Alınır benaykt 0
  Tablet tuz nedir, nereden alınır aXii 0

Foruma Git:
Task