Özel Rehabilitasyon Merkezi

HandeTufan
Özel Rehabilitasyon Merkezi
0
1
29-07-2022, Saat: 19:30
#1
user-avatar
HandeTufan
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:111
  • Mesajlar:111
  • Katılım:17-05-2022
  • Rep puanı 0
  • KonumBelirtilmemiş
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
İzmir rehabilitasyon olarak hizmet veren Özgür Adımlar Rehabilitasyon Merkezi çocukların geleceğe en iyi şekilde hazırlanması için eğitimlerini özenle gerçekleştirmektedir. Kurum içinde bulunan farklı eğitim alanlarında uzman eğitmenler görev almaktadır. Sizde çocuklarınızı güvenli bir şekilde emanet ederek en iyi eğitimi almasını sağlayabilirsiniz. Rehabilitasyon merkezimize gelen çocuklar ile yakından özel bir şekilde ilgilenerek eğitimleri sürdürülmektedir.

Özgür Adımlar Rehabilitasyon merkezine ilk kez gelen kişilerde öncelikle değerlendirme yapılmaktadır. Hizmet verilen bina özel bireylerin kolaylık ile günlerini geçirebilecekleri şekilde dizayn edilmiştir. Özel durumda olan birçok çocuk için gerekli tüm incelemeler yapılarak uygun eğitim yöntemleri ile süreç işlemektedir. Verilen eğitimler alanında uzman olan kişiler tarafından verilmektedir.

Özel Rehabilitasyon Merkezi

Uzman kadromuz ile eğitimlerin en kaliteli şekilde ilerlemesini hedefliyoruz. Bireysel eğitim sınıfları, grup eğitim sınıfları ile teknolojiden faydalanarak down sendromu, fiziksel engel, zihinsel engel, otizm, disleksi gibi farklı alanlarda hizmet verilmektedir. Sizde hemen randevu alarak gerekli görüşmeleri sağlayabilirsiniz.

Özgür Adımlar Rehabilitasyon merkezi, İzmir özel eğitim alanında her geçen gün kendisini geliştirmeye devam ediyor. Tüm gelişmeleri bünyesine yansıtarak çocuklara daha faydalı olmak için titiz bir çalışma yürütüyor. Gerekli durumlarda bireysel eğitimler verilir iken gerekli durumlarda ise grup eğitimleri verilmektedir. Böylelikle her alanda çocukların kendisini geliştirmesi sağlanmaktadır. Bizimle iletişime geçerek sizde çocuğunuz için güzel bir gelecek hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Özel Rehabilitasyon Merkezi, Özel Rehabilitasyon Merkezi webmaster, Özel Rehabilitasyon Merkezi webmaster forum, Özel Rehabilitasyon Merkezi webmaster forumu, Özel Rehabilitasyon Merkezi forum webmaster, Özel Rehabilitasyon Merkezi wmfrm, Özel Rehabilitasyon Merkezi wmfrm.com

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar:
  Kurtköy özel eğitim ve rehabilitasyon HasanAli 0
  Özel Ümraniye Baymak Servis Merkezi Kalitesi cengizkuloglu 0

Foruma Git:
Task