Office 2019 Pro ile Gelen Yenilikler

softmvh
Office 2019 Pro ile Gelen Yenilikler
0
1
21-05-2021, Saat: 19:55
#1
user-avatar
softmvh
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:4
  • Mesajlar:4
  • Katılım:21-05-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum11 | Bilecik
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
Günümüzde Office programları birçok açıdan yarar sağlarken bu programların işleri çok daha profesyonel hale getirdiğini söylemek de doğru olacaktır. Ayrıca kısa zamanda yapılacak işlemlerle daha iyi sonuçlar almak adına mutlaka kullanılmalıdır. Kurumsal anlamdaki proje bazlı süreçlerde ise çok daha fazla faydalanılır. Bununla beraber doğrudan yapılacak iş durumlarına göre de Office programlarını seçmek söz konusudur. Yenilikleri çerçevesinde baktığımızda ilk olarak veri türleri ve işlevleri ön plana çıkarken çok daha fazlasına da sahiptir. Düzenleme araçları ve çeviri noktasında da yine özelliklerinin gözden geçirilmesi gerekecektir. Ayrıca hareket grafikleri noktasında da benzersiz deneyimler yaşatır. Sizler de hemen Office 2019 Pro satın alarak hemen var olan yeniliklerin neler olacağını test edebilirsiniz.
 
Kolaylaştırıcı Basit Office 2019 Pro Özellikleri

Masaüstü bilgisayarlar ve laptoplarda kullanılabilecek Office 2019 Pro günümüzün en gelişmişi olarak bilinmektedir. Buna uygun olarak da var olan yenilikleriyle adından söz ettirir. İlk olarak SVG yani filtrelerin uygulandığı vektör grafiklerinin eklemesi yapılabilmektedir. Bu sayede sunu ve çalışma sayfalarında çok daha canlı bir durum oluşturup dikkat çekici bir görsel yapı ortaya çıkarabilirsiniz. Ayrıca dönüşümlerle slaytların animasyon destekli olmasını da sağlayabilmek mümkündür. Mevcut durumlardan farklı olarak LaTex söz dizim kullanımlarıyla ise matematik denklemlerinin oluşturulması artık çok daha basittir. Her denklem mümkün olmakla beraber isteklere cevap verme açısından da Office yeterliliğini 2019’da çok farklı bir boyuta taşımıştır

Hemen Office 2019 Satın Al
 
Tüm sözcüklerin ya da cümlelerin istenilen dile çevrilmesi noktasında Microsoft Translator kullanılabilir. Slaytlar arasında aramalarda ise daha hızlı işlem adına yakınlaştırma özelliği mevcuttur. Bu sayede istenilen sırayla slaytlar yerleştirilir ve sonrasında akışa zarar vermeden değişiklikler yapılabilir. Hem Word hem de Power Point açısından sunulan Office 2019 farklarından Excel de nasibini almış durumdadır.
Metinbirleştir, aralıkbirleştir, çokeğer yenilikleriyle artık Excel sizden çok daha fazla çalışacak, işlemlerini kendisi yapacaktır. Grafiklerin oluşturulması, büyük sayı veri türü ve görevlerin bağlanması noktasında da ayırt edici farkları vardır. Projelerin planlanması noktasında zaman çizelgesinden yapacağınız seçimlere göre çalışmanın ne aşamada olduğu görebilirsiniz. Erişilebilirlik ile ilgili ortaya çıkan aksiliklerin geride kalması sağlanırken hemen Office 2019 Pro alarak sizler de test etmeye başlayabilirsiniz.

Office 2019 Pro satın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://softmvh.com/urun/office-2019-pro...s-anahtari

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Office 2019 Pro ile Gelen Yenilikler, Office 2019 Pro ile Gelen Yenilikler webmaster, Office 2019 Pro ile Gelen Yenilikler webmaster forum, Office 2019 Pro ile Gelen Yenilikler webmaster forumu, Office 2019 Pro ile Gelen Yenilikler forum webmaster, Office 2019 Pro ile Gelen Yenilikler wmfrm, Office 2019 Pro ile Gelen Yenilikler wmfrm.com

Foruma Git:
Task