Minibou

benaykt
Minibou
0
1
19-11-2021, Saat: 21:23
#1
user-avatar
benaykt
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:168
  • Mesajlar:168
  • Katılım:01-10-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum34 | İstanbul Avrupa
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
Site Adı: Minibou
Site Adresi: Minibou.com.tr
Site Konusu: Tasarımcıların buluşma noktası - Online alışveriş sitesi
Açıklama;

Tasarımcıların buluşma noktası, güncel alışveriş sitesi minibou sizlerle. Bir moda aksesuarı, kullanıcının kıyafetine ikincil bir biçimde katkı sağlamak için kullanılacak olan bir öğedir. Kadın moda aksesuarları eşarplar, el çantaları, eldivenler, şapkalar, takılar, çoraplar, kemerler ve daha fazlasını içerebilir. Uygun aksesuar, kullanıcının genel görünümünü tamamlamalıdır.

[Resim: cropped-minibou-logo.png]

Tasarımcıların Buluşma Noktası Güncel Alışveriş Sitesi

Minibou da yok yok… Sizler de bu site ile alışverişin heyecanını yaşayın! Göz kamaştırıcı bir kadın aksesuar, giyim seçkisi ile rahat gündelik görünümler, zarif fotoğrafı takımlar ve bunların arasındaki her şey için şık parçalar üzerinden beğeni alacağınızdan emin olabilirsiniz. En yeni görünümlerle trendi takip edin ve yeni favoriler bulun ya da her bayanın ihtiyaç duyduğu temel öğeleri yeniden stoklayın.

Kıyafet mi arıyorsunuz? Günlük tişörtler ve gömlekler izinli günlerinizde dinlenmek için mükemmeldir, bluzlar ve tunikler ise ofis ya da diğer şık günler için harikadır. Daha yapılandırılmış bir stil mi arıyorsunuz? Tepeden tırnağa keskin bir görünüm için gömleklere göz atın veya bir blazer ile herhangi bir kıyafete şık bir dokunuş katın. Kış soğuklarının ilkinden önce, rahat kaşmir, yün, pamuk ve daha fazlasından yapılmış kazak ve hırkaları stoklayın.

Minibou sitesinde kadın, erkek, çocuk ve ev yaşam gibi kategoriler yer almaktadır. Alt kategoriler olarak kadın giyim, kadın aksesuar, çanta ve kozmetik ürünleri yer almaktadır. Diğer bir alt kategorilerde erkek giyim, erkek aksesuar, çanta ürünleri bulunur. https://minibou.com.tr/ linkine tıklayarak Minibou sitesine ulaşarak beğendiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Minibou, Minibou webmaster, Minibou webmaster forum, Minibou webmaster forumu, Minibou forum webmaster, Minibou wmfrm, Minibou wmfrm.com

Foruma Git:
Task