Medyum Şikâyet

herseyden
Medyum Şikâyet
0
1
20-11-2022, Saat: 21:19
#1
user-avatar
herseyden
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:204
  • Mesajlar:204
  • Katılım:04-09-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum5 | Amasya
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
[Resim: pexels-photo-2449605.png?auto=compress&c...=750&dpr=1]
Medyum mağdurların özgürce yorumlarını paylaşabilecekleri bir platform olarak hayata geçirilen medyumsikayetleri.org'da odak noktamız medyumlar ve öğretmenlerle ortak olmayı düşünenler içindir. . Bir seçim yaptığınızdan emin olun. Gelecekte mağdur olamazsınız. Deneyimlerinizi paylaşarak sitemize katkıda bulunabilirsiniz. Ne yazık ki pek çok sıradan insan, özellikle son zamanlarda çoğalan ve bunlarla hiçbir ilgisi olmayanlar, kendilerini yalnızca aldatma amacıyla medyum veya öğretmen olarak sunarlar. Bu noktada web sitemizdeki yorumları kullanmanın yanı sıra bu kişilerin aynı telefon numarasını ne kadar süredir kullandıklarına da dikkat ederek doğru kişiyi bulabilirsiniz. Birçok dolandırıcı sürekli isimlerini ve telefonlarını değiştiriyor. Yine bu bilgilere sitedeki yorumlardan ulaşabilirsiniz.  Medyum ali gürses ile alakalı yorumlara da ulaşabilirsiniz.


 Başka bir nokta. Yine bugünlerde pek çok şarlatan, beyaz sakallı yaşlı bir adamın, onunki gibi sarıklı yaşlı bir kadının resimlerini yayınlayarak insanları kandırıyor. İnsanlar da bu adamlara güvenerek para yatırıyor. Bu resimlerin hiçbirinin onlara ait olmadığından emin olabilirsiniz. İnternette buldukları fotoğraflara kanmayın, kim olduklarını bile bilmiyor olabilirler. Elbette, web kameranızı internet üzerinden açarsanız veya telefon üzerinden görüntülü arama açmayı isterseniz, zaten yayınlanmıştır. Bu yüzden web sitenizde fotoğrafları olan hiç kimseye kanmayın.


 Konuk yorumları tarafından takip edildi. Deneyimlerinizi ve geçmişinizi burada paylaşarak en az bir kişinin para kaybetmesini önleyebilirsiniz. Elbette bu sitede gerçekten işinizi yapan medyumlar yazabilirsiniz.


 İnternet ve medya şikayetlerine göre güvenilmez olan, para aldıktan sonra telefonlara cevap vermeyen, muska olarak boş kâğıt veya kopya göndermeyen mevcut medyum şikayetleri listesi aşağıdadır. (Çünkü birçoğu isim değiştiriyor)


 Medyum Octai, Psişik Tibet, Psişik İbrahim, Psişik Emile, Psişik Doğru, Psişik Tasetin, Psişik Beitura, Psişik Özkan, Psişik Hakan, Medyum Hoca, Medyum Yasin, Medyum Deste Seyit, Medyum Meliha , Medyum Fırat, Medyum Havva, Medyum Haluk, Medyum Meryem, Medyum Yusuf, Medyum Profesör İlim, Medyum Kağan, Medyum Derya, Levent Hoca, Metin Hoca, Medyum Salih, Medyum Profesör Yusİuf, Medyum Profesör Yusuflim, , Medyum Derya, Levent Hod , Metin Hoca, Medyum Salih, Hasan Hoca, Orhan Hoca, Medyum Raşid, Medyum Semiha, Medyum Prens, Medyum Rahime, Medyum Ken, Medyum Teke, Medyum Ayşe, Medyum Harun, Medyum Ebru, Medyum Ebru Fadime Medyum Miam Mustafa, Medyum Adem Hoca, Bülent Hoca, Medyum Zeynel Hoca, Medyum Hoca , Medyum Emre

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Medyum Şikâyet, Medyum Şikâyet webmaster, Medyum Şikâyet webmaster forum, Medyum Şikâyet webmaster forumu, Medyum Şikâyet forum webmaster, Medyum Şikâyet wmfrm, Medyum Şikâyet wmfrm.com

Foruma Git:
Task