Medyum Hocalar Ne Yapar?

herseyden
Medyum Hocalar Ne Yapar?
0
1
22-11-2022, Saat: 03:48
#1
user-avatar
herseyden
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
 • Konular:204
 • Mesajlar:204
 • Katılım:04-09-2021
 • Rep puanı 0
 • Konum5 | Amasya
 • Hesap Onay:Doğrulanmadı
 • SMS Onayı:Yapılmadı
Medyum, ruhlar dünyası ile ve yaşayanlar ile ölüler arasında iletişim kurabildiğini iddia eden kişidir. Fransızca'dan Türkçe'ye aktarılan kelimelerin kökeni Latince orta (orta)'a dayanmaktadır.


 


Spiritüalizm Sözlüğü, "ruhsal olarak hassas (psişik) kişilere (zihinsel araçlar) veya onlarla iletişim kurmak için psişik nesnelere ihtiyaç duymadan özellikle okült fenomenleri açığa çıkarma yeteneğine sahiptir. Zihinsel temas (çeşitli yeteneklere sahip kişiler) "isim" olarak tanımlanır.


 


Medyum Hocalar Ne Yapar?


 


Bugün internette birçok örnek görebilen psikologlar, bazı başarılı ticaretler yapmak için bu alanda popüler olan manevi uygulama unvanını kazandılar. Medya ne yapıyor sorusuna yanıt arayanların öncelikle sahte medya ile gerçek medyayı ayırt etmesi gerekiyor. Medyum hoca yorumları bunun için en önemlisi.


 


Medyumun doğuştan gelen yeteneği, onun maddi yaşamın ötesine geçmesine ve ruh dünyasının manevi desteğini almasına izin verir. Örneğin, bir ortam yoğun transa girebilir ve bu dünyada bedenlerini terk edebilecek ve alemdeki diğer ruhlar arasında doğrudan iletişim kurabilecek frekanslara ulaşabilir. Ancak o zaman birçok ruhsal şey yapabiliriz. Günümüzde pratik yollarla yapılan ruhsal çalışma şunları içerir:


 
 • Ölülerle iletişim kurmak


 
 • Gelecekten veya geçmişten bilgi almak


 
 • Sihir ve zihinsel olarak savunmasız insanlara bağlanma gibi etkileri belirlemek


 
 • Sihir, kötülük gibi zihinsel kısıtlamalara neden olan engelleri kaldırmak göz ve bağlanma


 
 • Dua, sadakat, muska vb. alıştırmaları yapın. Manevi arzuları tatmin etmek için


 
 • İnsanlar manevi barışa ulaşır


 


Medyum Hocalar Büyü Yapar Mı?


 


"Medyum hocalar" kelimesinin ne anlama geldiği sorusuna cevap arayanlar, buradaki usta modeli için araçlara İslami görevler de verebilirler. Ancak genel olarak Medyum, İslam bilimine ve dinine manevi olarak saygı göstermemektedir. Başka bir deyişle, sözde psişik hoja, halk arasında sözde "münzeviler" veya "saygılar" arasında değildi. Dolayısıyla bu durum Medyumların bazen yeteneklerini kötüye kullandıklarını da göstermektedir.


 


Gerçekten de aracılar manevi güçlerini asla kendi çıkarları veya başkalarının yararı için kullanmamalıdır. Zihinsel-güçlü araçlar, fiziksel alemde, dünyada, dünyanın dışındaki varlıklarla iletişim kurarak belirli fırsatların ortaya çıkmasını etkileyebilir. Dolayısıyla bu tanım büyü tanımına da girer. Başka bir deyişle, çok az da olsa, büyü yapmak, büyücülük faaliyetlerinde bulunmak ve çok büyük miktarda para karşılığında insan ihtiyaçlarını karşılamak için sihir yapmak için araçlar bilinmektedir. Medyum ali gürses bu konuda en iyilerden biridir.


 


Ancak bugün, çoğu Medyum sihir kullanmak yerine, öncelikle masum insanları büyüler altında serbest bırakmaya yardım etmek için psişik prosedürler uygular.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Medyum Hocalar Ne Yapar?, Medyum Hocalar Ne Yapar? webmaster, Medyum Hocalar Ne Yapar? webmaster forum, Medyum Hocalar Ne Yapar? webmaster forumu, Medyum Hocalar Ne Yapar? forum webmaster, Medyum Hocalar Ne Yapar? wmfrm, Medyum Hocalar Ne Yapar? wmfrm.com

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar:
  Medyum Hocalar alone 0

Foruma Git:
Task