Mavi Tik Nasıl Alınır?
herseyden
Mavi Tik Nasıl Alınır?
0
110
 • 0 Oy - 0 Ortalama
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):1 Ziyaretçi
Şuan Çevrimdışı!
Şuan Çevrimdışı!
herseyden Yeni Üye
*

 • Konum: 5 | Amasya
 • Rep puanı 0
 • Konular211
 • Mesajlar211
 • SMS Onayı:Yapılmadı
 • Hesap Onayı:Doğrulanmadı
[Resim: pexels-photo-174938.jpeg?auto=compress&c...750&w=1260]
Instagram mavi tik hesabınızı doğrulamak ve hesabınızın yanında mavi bir tik' in olmasını istiyorsanız bunun için izleyeceğiniz adımlar bulunmaktadır. Bunun hakkında bazı tüyoları yazınızın devamında size vereceğiz mavi tik hizmeti kapsamında öncelikle dünyada hızla kullanıcı sayısı artan Instagram ve Facebook mavi tik kullanıcıları en popüler sosyal medya hesaplarının haline gelen bu hesaplar için kendilerini güven halinde hissetmek istiyorlar. Aynı zamanda tanınmış ve popüler olan kişiler isimlerinin markalarının taklidi yapılmaması için mavi tik hizmeti yararlanmayı tercih ederler.


Mavi tik hizmeti için başvuru kolay ancak çünkü doğrulama gerektiren Instagram veya Facebook hesabı doğrulaması sonucunda verilen rozet Instagram hesabımızı veya Facebook hesabınızın sizin şahsınıza ait olduğunu ünlü ya da büyük markalardan birisi olduğunuzu ifade etmektedir. Twitter ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarından mavi tik uygulamasını görmeniz de oldukça mümkündür. Mavi tik uygulaması hesabın güvenilir olduğu anlamına gelmektedir. Medya kapsamında bununla ilgili çalışmalar yapılmaktadır. Sosyal medya ajansı bunlar için inceleme yaparken mavi tikli hesaplar aynı zamanda sosyal medya hesaplarında ön plana çıkmaktadır.


Mavi Tik Sahibi Olabilmek İçin Kimler Başvuru Yapabilmektedir?


Mrsmedya, Instagram ve diğer sosyal medya hesapları bu konuda oldukça seçici davranırken birtakım kriterleri de bulunmaktadır. Örneğin Twitter'da ya da Facebook mavi tik rozetinizin bulunması Instagram hesabınızı kolayca doğrulayağı anlamına gelmemektedir. Instagram bazı tanınmış kişilere ve ünlü markalara mavi tik vermektedir. Hesabınızın mavi tik olabilmesi için öncelikle hizmet şartları ve topluluk kurallarına uymanız gerekir. Bu kurallara uyuyorsanız ve şartları taşıyorsanız Instagram tarafından tarafınıza mavi tik verilecektir.


Öncelikle bu kurallar karşımıza şu şekilde çıkmaktadır. Orijinal hesap mavi tik sahibi olabilmeniz için gerçek bir hesaba sahip olmanız gerekmektedir. Sadece tek bir hesap farklı dillere hitap etmek için açılan hesaplar dışında tek kişi ya da tek hissetmeye sahip hesap olmalıdır. Gizli Instagram hesapları, gizli profiller olmalıdır. Eksiksiz profil Instagram doğrulama rozeti olabilmeniz için profilinizin eksiksiz bir şekilde doldurulmuş olması gerekir ve aynı zamanda bir gönderiniz bulunmuyor ise mavi tik uygulamasından yararlanamazsınız.Anahtar Kelimeler

Mavi Tik Nasıl Alınır?, Mavi Tik Nasıl Alınır? indir, Mavi Tik Nasıl Alınır? Videosu, Mavi Tik Nasıl Alınır? online izle, Mavi Tik Nasıl Alınır? Bedava indir, Mavi Tik Nasıl Alınır? Yükle, Mavi Tik Nasıl Alınır? Hakkında, Mavi Tik Nasıl Alınır? nedir, Mavi Tik Nasıl Alınır? Free indir, Mavi Tik Nasıl Alınır? oyunu, Mavi Tik Nasıl Alınır? download, Mavi Tik Nasıl Alınır? webmaster, Mavi Tik Nasıl Alınır? webmaster forum, Mavi Tik Nasıl Alınır? wmfrm


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Instagram Mavi Tik Hizmeti Celoxy 0 45 17-05-2023, Saat: 17:27
Son Mesaj: Celoxy
  CE ve ISO Belgesi Nasıl Alınır? Celoxy 0 85 06-05-2023, Saat: 20:50
Son Mesaj: Celoxy
  ISO Belgesi Nedir ve Nasıl Alınır? Celoxy 0 104 06-05-2023, Saat: 18:02
Son Mesaj: Celoxy
  ISO 9001 Belgesi Nasıl Alınır? Celoxy 0 72 06-05-2023, Saat: 14:21
Son Mesaj: Celoxy
  Doğalgaz Yetki Belgesi Nasıl Alınır? Celoxy 0 290 09-02-2023, Saat: 16:32
Son Mesaj: Celoxy
  Sağlık Turizmi yazılımı Nasıl Alınır benaykt 0 107 12-08-2022, Saat: 00:02
Son Mesaj: benaykt
  Wolfteam Bedava Çarlar Nasıl ve Nereden Alınır? herseyden 0 109 05-04-2022, Saat: 02:22
Son Mesaj: herseyden
  Instagram'da Nasıl İzlenme Satın Alınır? herseyden 0 127 18-03-2022, Saat: 08:15
Son Mesaj: herseyden

Foruma Git: