Luigi Leather markası dünyada Türkiye'nin adını duyuruyor

kaptan38
Luigi Leather markası dünyada Türkiye'nin adını duyuruyor
0
1
04-11-2022, Saat: 00:08
#1
user-avatar
kaptan38
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:7
  • Mesajlar:7
  • Katılım:16-04-2022
  • Rep puanı 0
  • Konum34 | İstanbul Avrupa
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
Luigi Leather markası dünyada Türkiye'nin adını duyuruyor

Gürsel Deri Tekstil Kuyumculuk San. Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı ve İTO Meclis Üyesi Musa Evin 1989 yılında kurduğu 
Luigi Leather markasıyla tüm dünyada tanınan firmalardan biri oldu.

Luigi Leather şirketi 1989 yılında Kapalıçarşı’da faaliyete başlamıştır. Sadece satış olarak başladığı deri üst giyiminde 1993 yılından itibaren imalat kısmını da şirket bünyesine katarak faaliyetine devam etmektekdir.

Uzun yıllar Avrupa’ya yönelik modeller çalıştıktan sonra son yıllarda Avrupa’nın yanısıra Rusya,Amerika, Letonya, Litvanya, Avusturya, Belçika, Ukrayna ve Almanya gibi bir çok ülkeye yönelik modelleri ile ülkelerin piyasalarında da yer almaktayız.

[Resim: mpze14i.jpg]


Yurt dışının yanısıra yurt içinde de Antalya, Bodrum, Fethiye, Kuşadası, Marmaris, Alanya, Tekirova ve Çeşme başta olmak üzere turistik bölgelerdeki deri mağazalarıyla çalışmaktayız.

Kolleksiyonundaki ortalama model sayısı 600 olmakla birlikte her gün yeni modeller kolleksiyonuna yeni modeller eklemektedir. Yıllık ortalama üretim sayısı 35.000 adettir.

Kolleksiyonda Ceket, mont, manto, pardesü, pantolon, etek ve yelekten oluşmaktadır.

Luigi Leather markasının ürettiği ürünlerde kullandığı deriler dana, kürk, zik, napato ve süet deriden üretilmektedir.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Luigi Leather markası dünyada Türkiye'nin adını duyuruyor, Luigi Leather markası dünyada Türkiye'nin adını duyuruyor webmaster, Luigi Leather markası dünyada Türkiye'nin adını duyuruyor webmaster forum, Luigi Leather markası dünyada Türkiye'nin adını duyuruyor webmaster forumu, Luigi Leather markası dünyada Türkiye'nin adını duyuruyor forum webmaster, Luigi Leather markası dünyada Türkiye'nin adını duyuruyor wmfrm, Luigi Leather markası dünyada Türkiye'nin adını duyuruyor wmfrm.com

Foruma Git:
Task