LGS Hazırlık Kursu

Kalavun54
LGS Hazırlık Kursu
0
1
21-06-2021, Saat: 23:21
#1
user-avatar
Kalavun54
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:129
  • Mesajlar:129
  • Katılım:20-02-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum54 | Sakarya
  • Hesap Onay:Doğrulandı
  • SMS Onayı:Yapıldı
Site Adı: ÜniFen Eğitim Kurumları - LGS Hazırlık Kursu
Site Konusu: LGS Hazırlık Kursu başta olmak üzere Eğitimde öncü olmayı hedefliyoruz. Bu anlamda en büyük gücümüz ÜniFen Eğitim Kurumları’nda görev yapan öğretmenlerimizdir.
Site Yazılımı: Kurumsal

[Resim: ezgif-1-930c5ac30be8.jpg]

Şampiyonların Adresi olan ÜniFen Eğitim Kurumları, LGS Hazırlık Kursu başta olmak üzere 6. sınıf, 7. sınıf, 8. sınıf, 9. ve 10. sınıflara yönelik özel kurslar vermektedir. Eğitimde öncü olma hedefi olan ÜniFen Eğitim Kurumları, alanında uzmanlaşmış kaliteli bir öğretmen kadrosuna sahiptir. Öğrencilerimizi her yönden geliştirmeyi hedeflemekteyiz. Sizleri de ailemizin bir parçası olmaya davet etmekteyiz.

Web sitemizin logosunda yer alan Sarı renk, genç ve dinamik yapımızı, Beyaz renk ihtişamlı duruşumuzu ve Siyah ise şık ve güçlü duruşumuzu temsil etmektedir. Bu renkleri göğüsümüzde taşımaktan da gurur duymaktayız çünkü öğretmen kadromuza güvenimiz tamdır. LGS Hazırlık programımızın en önemli noktası, bu planın dışında ekstra bir çalışma yapılmasına ihtiyaç duyulmamasıdır. Yani ÜniFen Eğitim Kurumlarının LGS Hazırlık kursuna kayıt olan bir öğrenciye LGS'de başarı kazanması için gerekli olan tüm plan ve program tarafımızca hazırlanmaktadır. Birçok farklı yayın evi ile ortak hareket eden kurumumuz, bu noktada da çeşitliliğe sahiptir. Web sitemizden kurslarımız sayesinde başarıya ulaşmış tüm öğrencilerimizin detaylarına ulaşabilirsiniz.
Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

LGS Hazırlık Kursu, LGS Hazırlık Kursu webmaster, LGS Hazırlık Kursu webmaster forum, LGS Hazırlık Kursu webmaster forumu, LGS Hazırlık Kursu forum webmaster, LGS Hazırlık Kursu wmfrm, LGS Hazırlık Kursu wmfrm.com

Foruma Git:
Task