Lazerle siğil tedavisi nasıl yapılır?
seoabisi
Lazerle siğil tedavisi nasıl yapılır?
0
33
 • 0 Oy - 0 Ortalama
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):1 Ziyaretçi
Şuan Çevrimdışı!
Şuan Çevrimdışı!
seoabisi Yeni Üye
*

 • Konum: 18 | Çankırı
 • Rep puanı 0
 • Konular79
 • Mesajlar79
 • SMS Onayı:Yapılmadı
 • Hesap Onayı:Doğrulanmadı
Genital siğil, hpv virüsüne bağlı olarak kadınlarda ve erkeklerde gential bölgelerde oluşan et benine benzer yapılardır. Hastalarda kozmetik anlamda problem oluştururken aynı zamanda tedaviye dirençli vakalarda psikolojik problemlere de yol açmaktadır. Aynı zamanda kanser yapan hpv tipleri kadınlarda rahim ağzı kanseri, erkeklerde penis kanseri yapabilmektedir.
Genital siğillerin tedavisinde pek çok yöntem kullanılmaktadır. Hangi yöntemin seçileceğine genital siğillerin yaygınlığı, büyüklüğü ve lokalizasyonuna göre karar verilir. Büyük lezyonlarda daha çok siğil dondurma tedavisi kullanılırken, yaygın ve küçük siğillerde koterle yakma tedavisi veya lazerle siğil tedavisi uygulanır. Tüm tedavi yöntemlerinde başarı oranları birbirine benzerdir. Birinin diğerine herhangi bir üstünlüğü yoktur.
Lazerle siğil tedavisi günümüzde oldukça sık kullanılan ve popüler olmuş bir yöntemdir. Bu yöntemde lazer verilen siğillerde ısı artışı ve su kaybına bağlı olarak siğilde küçülme ve kaybolma olur. Uygulanmadan önce mutlaka lokal anestezi ya da sedasyon adı verilen kısa süreli genel anestezi verilmelidir. Aksi halde hasta için ağrılı olabilir. Pekçok hastada lokal anestezi eşliğinde tedavi oldukça konforlu ve başarılıdır.
Lazer tedavisi sonrasında 4-6 saat yanık bölgelerine su değmemesi, suyla temas ettiğinde mutlaka batikon ile pansuman yapılması özellikle yaygın siğillerde enfeksiyon gelişimini önlemek için oldukça önemlidir. Bu konuda doktorunuzun size bazı önerileri olacaktır. Bu önerilere mutlaka harfiyen uyunuz.
Lazer tedavisi fiyatları elbette yapılan kliniğe, siğillerin sayı, büyüklük ve lokalizasyonuna göre değişir. Özellikle makat siğilleri, el ve ayak siğilleri diğer geniital bölge siğillerinden farklı ücretlendirilir. Genital siğil tedavisi maalesef masraflı bir tedavidir. Çünkü hpv virüsünün vücuttan atılması 1-3 sene sürmektedir. Bu süre içerisinde ara ara siğil çıkacak demektir. Ne kadar sık siğil çıkar ve ne kadar sık işlem uygulanırsa elbette maliyetlerde o kadar yükselecektir.
Lazerle siğil tedavisi hastalar açısından oldukça konforlu bir tedavidir. Belirgin bir yan etkisi yoktur. Tüm genital bölgeye, makat bölgesine, penis bölgesine, el ve ayak bölgelerine de rahatlıkla uygulanabilir. Genital siğilleriniz varsa mutlaka geciktirmeden tedavi olunuz.

Backlink paketleri, SEO paketleri, web sitenizi arama motorlarında hakettiği noktaya çıkarmak istiyorsanız bize ulaşın


Anahtar Kelimeler

Lazerle siğil tedavisi nasıl yapılır?, Lazerle siğil tedavisi nasıl yapılır? indir, Lazerle siğil tedavisi nasıl yapılır? Videosu, Lazerle siğil tedavisi nasıl yapılır? online izle, Lazerle siğil tedavisi nasıl yapılır? Bedava indir, Lazerle siğil tedavisi nasıl yapılır? Yükle, Lazerle siğil tedavisi nasıl yapılır? Hakkında, Lazerle siğil tedavisi nasıl yapılır? nedir, Lazerle siğil tedavisi nasıl yapılır? Free indir, Lazerle siğil tedavisi nasıl yapılır? oyunu, Lazerle siğil tedavisi nasıl yapılır? download, Lazerle siğil tedavisi nasıl yapılır? webmaster, Lazerle siğil tedavisi nasıl yapılır? webmaster forum, Lazerle siğil tedavisi nasıl yapılır? wmfrm


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Photo
Parkinson Hastalığının Tedavisi İçin Beyin Pili Nasıl Uygulanıyor? dean534 0 11 6 saat önce
Son Mesaj: dean534
  Genital Siğil Tedavisi Ankara seoabisi 0 17 29-07-2022, Saat: 17:13
Son Mesaj: seoabisi
  İmplant Tedavisi Nasıl Yapılır herseyden 0 21 13-04-2022, Saat: 00:06
Son Mesaj: herseyden

Foruma Git: