Kripto Para Sözlüğü

Kalavun54
Kripto Para Sözlüğü
0
1
09-06-2021, Saat: 22:05
#1
user-avatar
Kalavun54
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:129
  • Mesajlar:129
  • Katılım:20-02-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum54 | Sakarya
  • Hesap Onay:Doğrulandı
  • SMS Onayı:Yapıldı
Site Adı: YouBorsa.com - Kripto Para Sözlüğü
Site Konusu: Youborsa.com bir kripto para sözlüğüdür.Kripto para severlerin birbirleriyle etkileşim halinde olduğu interaktif bir sözlük sitesidir.
Site Yazılımı: Sözlük

2009 yılında Satoshi Nakamoto tarafından yayınlanan PDF belgeleriyle başlayan Bitcoin macerası, aradan geçen 11 yılda dünyada birçok yatırımcının tercih ettiği bir emtia haline gelmiştir. Bitcoin ve diğer kripto paralar temelde ödeme aracı olarak ortaya çıkmıştır. Anonim olmaları, transfer maliyetlerinin düşük olması ve kurumlara bağlı olmaması sebebiyle birçok kişi tarafından bu varlıklar ödeme aracı olarak kullanılmıştır. Eylül 2020 tarihinde ise Bitcoin'in değer artışıyla birlikte Bitcoin 2021 yılının ikinci çeyreğinde 60 bin dolarlık seviyeyi geçmeyi başarmıştır. Bitcoin başta olmak üzere birçok altcoin de değer kazanınca yatırımcılar mevcut yatırımlarını arttırmaya devam etmiştir.

Kripto para sözlüğü olarak kripto para severlerin birbirleriyle interaktif olarak etkileşim halinde olduğu bir platform oluşturduk. Web sitemizde kripto para yatırımcıları yatırım yapmak istedikleri veya hali hazırda yatırım yaptıkları varlıklar hakkında bilgi paylaşımı yapmaktadır. Sizde kripto para yatırımcısı iseniz, web sitemizi ziyaret ederek kripto paralar hakkında daha iyi bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sitemizde yer alan Coin etkinlikleri bölümünde ise güncel kripto para etkinlikleri listelenmektedir.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Kripto Para Sözlüğü, Kripto Para Sözlüğü webmaster, Kripto Para Sözlüğü webmaster forum, Kripto Para Sözlüğü webmaster forumu, Kripto Para Sözlüğü forum webmaster, Kripto Para Sözlüğü wmfrm, Kripto Para Sözlüğü wmfrm.com

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar:
  En Güncel Kripto Para Haberleri HandeTufan 0
  EconomIcon Kripto Para l Döviz l Altın l Hisse fyztanitim 0
  En Çok Bilinen Kripto Para Cüzdanları fyztanitim 0
  Yatırımsız Ücretsiz Bitcoin Kazanmak Mümkün mü? Bedava Kripto Para Veren Siteler 2022 BinanceReferral 0
  Kripto Para Nedir? herseyden 0
  Kripto Para Haber benaykt 0
  Kripto Para Haber - Kripto Bakiyem benaykt 0
  En Güncel Kripto Para Haberleri ve Piyasa Analizi kriptocoinanalizi 0

Foruma Git:
Task