Kripto Coin

fairplayer
Kripto Coin
0
1
05-05-2022, Saat: 01:47
#1
user-avatar
fairplayer
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:3
  • Mesajlar:3
  • Katılım:23-01-2022
  • Rep puanı 0
  • Konum34 | İstanbul Avrupa
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
Kripto bankacılık sayesinde kripto paralar mevcut olan finansal sisteme dahil edilebildi. Bu sayede de sistem düzenleyicilerin denetlemesi altına girdi. Bu durum da özellikle Türkiye için ülke ekonomisine katkı veren bir durum anlamına gelir.
Kripto para dostu olan bankalar kripto borsalarınla iş birliğinde olur ve kendilerine ait kripto para satışları da mevcuttur. Kripto kazanç ülkelerin kararına göre yasaldır. Bazı ülkeler kendi kanunlarına göre yasal saymayabilir.
Türkiye için Kripto paraya dair herhangi bir kısıtlama ya da yasak yoktur. Cüzdanınızda Bitcoin bulundurduğunuzda ve alım satım işlemi gerçekleştirdiğinizde size ceza verilmez ve herhangi bir tehlikesi yoktur. İşlemler dijital dünya üzerinden güvenle gerçekleşir.
Kripto Cüzdanları
Kripto para satın almaya ve satmaya başladığınızda kendi özel cüzdanınız olur. Para çekmek istediğinizde banka hesabınıza cüzdanınızdan para aktarabilirsiniz. Kripto kar payı satın aldığınız kripto paranın ne kadar değerlendiğine bağlı olarak farklılık gösterir.
Sistem tüm dünyada oldukça popüler olduğu için devlet başkanlarından büyük şirket sahiplerine kadar herkes Kripto para dünyasının içindedir. Kripto yatırım yapmak istediğinizde bir sistem üzerinden Bitcoin alacak ya da satacaksanız tüm sistemin parça parça size onay vermesi gerekir.
Kripto para üzerinden transfer yapılacaksa takasla gönderilecek olan para ilk olarak gönderen kişi tarafından sonra da sistem tarafından onaylanmalıdır. Sistem onaylaması da madenciler tarafından gerçekleştirilir ve başkası yapamaz.
Kripto Cüzdan Nedir
Kripto para satın aldığınızda sistemdeki size ait cüzdanınızda durur. Transfer ya da satış işlemi gerçekleştirmek istediğinizde cüzdanınızdan yaparsınız. Kripto stake yapmak isterseniz kripto para zincirini desteklemek adına paranızı cüzdanınızda kullanmadan kilitlersiniz.
Siz cüzdanınızda paranızı kilitli tutarken aynı zamanda belirli bir kazanç elde etmiş olursunuz. Stake apy ise yıllık getiri kazancı demektir ve özellikle yatırımcı çekmek adına şirketler reklamını yapar.
Bir kripto para zincirinden kripto para satın almaya karar vermeden önce yıllık olarak ne kadar kazanç getireceğine bakabilirsiniz. Bulut madenciliği ise uzakta olan bir veri üzerinden sizin adınıza kripto para birimi bulunmasıdır. Sizin sistemi denetlemenize gerek olmaz.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 5 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Kripto Coin, Kripto Coin webmaster, Kripto Coin webmaster forum, Kripto Coin webmaster forumu, Kripto Coin forum webmaster, Kripto Coin wmfrm, Kripto Coin wmfrm.com

Foruma Git:
Task