Karagül Butik Otel ve Şanlı Urfa

seoabisi
Karagül Butik Otel ve Şanlı Urfa
0
1
24-11-2022, Saat: 16:47
#1
user-avatar
seoabisi
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:69
  • Mesajlar:69
  • Katılım:09-12-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum18 | Çankırı
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
Butik otel ne demektir? Butik otel bir hotel türüdür. Otelcilik sektöründe hizmet veren en yaygın otel türlerindendir. Butik otellerin diğer otellere nazaran kendine has bazı özellikleri vardır.  Butik oteller ilk önceleri Amerika Birleşik Devletleri'nde faaliyete geçti. 80'lerde ABD'nin Francisco ve New York eyaletlerinde ortaya çıktı. Butik otel tüm illerimizde olduğu gibi özellikle İstanbul ve Şanlı urfa'da olan en yaygın olan otellerden bir tanesidir. Şanlıurfa butik otel sektöründe bi hayli başarılıdır. Şehrin içerisinde bulunduğu tarihi ve kültürel dokusu, yerli ve yabancı turistler tarafından önemsenmektedir.  Urfa konaklama bakımından birçok faklı komseptte tesislere sahiptir. Şehirlerin ekonomisini güçlendirmesi bakımından butik otellerin yeri hatrı sayılır derecededir.  Butik oteller diğer otel türlerine göre daha az odası bulunmaktadır.
Kadıoğlu, Eyyübiye bölgesinde yer alan Karagül butik hotel;
Tarihi ipek yolu üzerinde 2007 temmuz ayında hizmete girmiştir. Şehir içi trafikten uzak tarihi balıklıgöl ve çarşı ve pazar alanlarına  15 dakika yürüyüş mesafesindedir. Yüksek kalite standartlarında tarihi mimari ile dizayn edilmiş tüm imkanlar mevcut olup profesyonel ve güleryüzlü kadromuzla her zaman yanınızdayız. Misafirlerimize otel dışındaki tüm ihtiyaçları için "rehberlik ve danışmanlık hizmeti" de verilmektedir. Otelimiz; havaalanına 35 kilometre, otogara 5 kilometre mesafede bulunuyor. KARAGÜL Otel, Şanlıurfa'ya gelen misafirlere ev sahipliği yaparak, Hz. İbrahim'den gelen "Tarihi Urfa misafirperverliği"ni en güzel şekilde sunmaktadır.
Şanlı Urfa’nın tarihini yaşamak ve konaklamanızı yaparken tarihi urfa evlerinde konaklamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Güler yüzlü üstün hizmetimizle sizleri Karagül Butik Otel'e bekliyoruz.

Backlink paketleri, SEO paketleri, web sitenizi arama motorlarında hakettiği noktaya çıkarmak istiyorsanız bize ulaşın
Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Karagül Butik Otel ve Şanlı Urfa, Karagül Butik Otel ve Şanlı Urfa webmaster, Karagül Butik Otel ve Şanlı Urfa webmaster forum, Karagül Butik Otel ve Şanlı Urfa webmaster forumu, Karagül Butik Otel ve Şanlı Urfa forum webmaster, Karagül Butik Otel ve Şanlı Urfa wmfrm, Karagül Butik Otel ve Şanlı Urfa wmfrm.com

Foruma Git:
Task