İzmir SEO ve Web Tasarım Ajansı

Kalavun54
İzmir SEO ve Web Tasarım Ajansı
0
1
19-06-2021, Saat: 14:58
#1
user-avatar
Kalavun54
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:129
  • Mesajlar:129
  • Katılım:20-02-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum54 | Sakarya
  • Hesap Onay:Doğrulandı
  • SMS Onayı:Yapıldı
Site Adı: İzmir SEO Ajansı & SEO Uzmanı - 8 Yıllık Tecrübe En iyi fiyatlar
Site Konusu: 8 yıllık İzmir SEO Ajansı tecrübemiz ile firmanızı Google'da üst sıralara çıkarıyoruz. 300+ Referans! Tüm çalışmalarımız garantilidir.
Site Yazılımı: Kurumsal

[Resim: seoizmir-logo.png]

SEO temelde Site içi (On-Page) ve Site Dışı (Off-Page) olarak ikiye ayrılmaktadır. Site Dışı yani backlink çalışmalarına başlamadan önce site içerisindeki hataları gidermek gerekmektedir. Yapılan temel hatalar, ilgili web sitesinin Google'da sıralama almasına engel oluşturacaktır. En çok yapılan hataların başında ise Title (Başlık) ve Meta Description (Açıklama) hataları gelmektedir. Google arama motorunun aradığı kriterlere baktığımızda, başlıkların 70 karakterden az, açıklamanın ise 150 karakterden az olması gerekmektedir. Bu karakter aşıldığında veya kopya olarak tüm sayfalara yansıtıldığında, arama motorunun botları ilgili sitenin sıralamasını yükseltmeyecektir. Bu konuda SEO Ajansı İzmir olarak sizlere profesyonel destek vermekteyiz.

İzmir Web Tasarım Fiyatları sayfamızı incelerseniz, web tasarım konusunda ne kadar uygun fiyata hizmet verdiğimizi görebilirsiniz. Günümüzde birçok web tasarım firması web sitesi tasarlarken SEO hatalarını görmezden gelmektedir ve bu da tasarlanan sitenin sıralama almasının önünde büyük engel oluşturmaktadır. İki konuya da hakim olan şirketimizden bu konuda hizmet alabilirsiniz. İzmir Sosyal Medya Ajansı olarak sosyal medya hesaplarınızı da yönetmekte ve bu hesapları geliştirmekteyiz. Web sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 6 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

İzmir SEO ve Web Tasarım Ajansı, İzmir SEO ve Web Tasarım Ajansı webmaster, İzmir SEO ve Web Tasarım Ajansı webmaster forum, İzmir SEO ve Web Tasarım Ajansı webmaster forumu, İzmir SEO ve Web Tasarım Ajansı forum webmaster, İzmir SEO ve Web Tasarım Ajansı wmfrm, İzmir SEO ve Web Tasarım Ajansı wmfrm.com

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar:
  İzmir Reklam Ajansı benaykt 0

Foruma Git:
Task