İstanbul En Yakın Hurdacı

karacanistanbul
İstanbul En Yakın Hurdacı
0
1
24-05-2022, Saat: 08:53
#1
user-avatar
karacanistanbul
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:9
  • Mesajlar:9
  • Katılım:23-05-2022
  • Rep puanı 0
  • Konum1 | Adana
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
İstanbul’da hurdacı hizmeti vermekteyiz. Her türlü madeni hurdayı alıyoruz. Bunun yanında çeşitli plastik hurdaları, kağıt hurdası gibi geri dönüşüme kazandırılabilecek olan her türlü malzemeyi almaktayız. İşletmemiz İstanbul’un her iki yakasına da hizmet vermektedir. Anadolu yakasında Ümraniye’de ve Avrupa yakası Avcılar’da hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Size en yakın biziz. Bunun sebebi İstanbul’un iki yakasında da hurdacılık hizmeti vermemiz. Nereden ararsanız arayın 30 dakika içerisinde verdiğiniz konuma geliyoruz. Fiyat teklifini yerinde ve malın kalitesine ve miktarına bağlı olarak yapıyoruz. Garanti ediyoruz titiz inceleme sonucunda verdiğimiz fiyat bulabileceğiniz en iyi fiyat olacaktır.

Telefon numaramız, web sayfamızın üst ve alt kısımlarında görülebilir şekilde verilmiştir. Benzer şekilde doğrudan whatsapp’a yönlendiren bir bağlantı da eklenmiştir. Böylelikle satmak istediğiniz ürünün bir fotoğrafını veya videosunu atarak fiyat teklifinde bulunmamızı kolaylaştırmış olursunuz. İstanbul’da hizmet veriyoruz. İstnabul’un her yerinden hurda alımı yapıyoruz. Hurda satmak isterseniz bizi hemen arayabilirsiniz. Güncel hurda fiyatları üzerinden en iyi fiyatı biz vermekteyiz. Daha iyi bir teklif bulamayacağınızı garanti ederiz.

Bunun dışında profesyonel ekibimiz ile en kısa sürede olabilecek en temiz işi çıkartırız. Hurda alım ve tartım işleri bittiğinde paranızı peşin olarak öderiz. Avrupa yakasında bulunan tüm ilçe ve mahallelere hizmet vermekteyiz. Bir hurdacıya ihtiyacınız olduğunda bizi aramanız yeterlidir. Bu sayede sadece 30 dakika içerisinde kapınızda olacağız. Yüksek fiyat teklifimizden memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. Bizi aradığınızda en kısa sürede en iyi hizmeti alacaksınız.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

İstanbul En Yakın Hurdacı, İstanbul En Yakın Hurdacı webmaster, İstanbul En Yakın Hurdacı webmaster forum, İstanbul En Yakın Hurdacı webmaster forumu, İstanbul En Yakın Hurdacı forum webmaster, İstanbul En Yakın Hurdacı wmfrm, İstanbul En Yakın Hurdacı wmfrm.com

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar:
  İstanbul Yakın Elektrikçi griposter 0
  En yakın hurdacı HasanAli 0

Foruma Git:
Task