İstanbul Akü Servisi ve Yol Yardım

Kalavun54
İstanbul Akü Servisi ve Yol Yardım
0
1
07-07-2021, Saat: 18:06
#1
user-avatar
Kalavun54
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:129
  • Mesajlar:129
  • Katılım:20-02-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum54 | Sakarya
  • Hesap Onay:Doğrulandı
  • SMS Onayı:Yapıldı
Site Adı: İstanbul Akü Servisi Yol Yardım 7/24 Akücü - Doğan Akü
Site Konusu: Doğan Akü Market 7/24 Akü Servisi Mobil Montaj İmkanıyla İstanbul Avrupa yakası başta olmak üzere yol yardım ve akü servisi yapılmaktadır.
Site Alt Yapısı: Kurumsal

Birçok araç kullanıcısı akülerin gerekli bakımlarını aksatmakta ve kullanım ömrü dolan akülerin değişimini yapmamaktadır. Diğer yandan, akülerin kullanım ömrü dolduğunda, araçların elektrik tesisatını olumsuz etkileyeceği gibi şarj dinomosunda da kalıcı hasarlar bırakabilmektedir. Bu yüzden akülerin bakımı aksatılmamalı ve değişim ihtiyacı bulunan akülerin değişimi yapılmalıdır. Doğan Akü olarak bayiliğini yaptığımız Yiğit Akü ve Varta Akü markalarının satışını ve bakımını yapmaktayız. Şirket olarak sadece akü satışı ve akü bakımı yapmamakta aynı zamanda mobil akü servisi ile İstanbul'un herhangi bir noktasında yolda kalan müşterilerimize mobil akü hizmeti de sağlamaktayız. Avrupa yakası başta olmak üzere yerinde akü değişimi, akü takviyesi ve sıfır akü gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Beykent Akücü olarak satışını yaptığımız tüm ürünlerin 2 yıl garantisi bulunmakla birlikte ortalama kullanım ömrü ise 5 yıldır.

Başakşehir Akücü olarak İstanbul Bağcılar'da akü satışını gerçekleştirmekteyiz. Diğer yandan içeriğimizin başında da belirttiğimiz gibi İstanbul genelinde teknik servis hizmetimizde bulunmaktadır. Web sitemizde yer alan iletişim kanalları üzerinden bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

İstanbul Akü Servisi ve Yol Yardım, İstanbul Akü Servisi ve Yol Yardım webmaster, İstanbul Akü Servisi ve Yol Yardım webmaster forum, İstanbul Akü Servisi ve Yol Yardım webmaster forumu, İstanbul Akü Servisi ve Yol Yardım forum webmaster, İstanbul Akü Servisi ve Yol Yardım wmfrm, İstanbul Akü Servisi ve Yol Yardım wmfrm.com

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar:
  İstanbul Özel Bosch Servisi geor 0
  İstanbul Özel Buderus Kombi Servisi cengizkuloglu 0

Foruma Git:
Task