İş insanı ve Sinema Yapımcısı Vahdet Erdoğan Kimdir ?

fyztanitim
İş insanı ve Sinema Yapımcısı Vahdet Erdoğan Kimdir ?
0
1
27-01-2022, Saat: 03:02
#1
user-avatar
fyztanitim
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:106
  • Mesajlar:106
  • Katılım:10-02-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum24 | Erzincan
  • Hesap Onay:Doğrulandı
  • SMS Onayı:Yapıldı
Vahdet Erdoğan, İş İnsanı ve Sinema Yapımcısı. Nasipse Olur isimli sinema filminin yapımcılığının yanı sıra, Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanlığı'nı da yürütmektedir.

1979 yılında Sinop'un Boyabat ilçesinde doğdu. İlkokulu köyünde, ortaokul ve liseyi İstanbul Üsküdar’da okudu. Üniversite eğitimini halkla ilişkiler alanında tamamladı. Üniversite eğitiminden sonra kurumsal ve stratejik yönetim, sosyal sorumluluk, reklamcılık, organizasyon ve siyasal iletişim alanlarında eğitimler aldı. Siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları, sosyal sorumluluk projelerinde görevler aldı, yöneticilikler yaptı. Seyahat etmek, sosyal sorumluluk projelerinde görev almak, film izlemek hobileri ve uğraşıları arasında yer almaktadır.

Reklam, tasarım, matbaa ve organizasyon alanlarında faaliyet gösteren farklı kuruluşlarda çalıştıktan sonra 2003 yılında Greenart Group’u kurdu. Grup bünyesinde ajans, organizasyon, outdoor reklam, prodüksiyon, araştırma ve yayıncılık hizmetlerinde faaliyet gösteren şirket ve markalar yer almaktadır. Halen Greenart Group’un yönetim kurulu başkanlığının yanı sıra TÜRK KIZILAYI Genel Merkez Delegeliği, İstanbul Gazete ve Medya Habercileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanlığı'nı yürütmektedir.

Mevcut çalışmalarını sürdürürken GREENART Prodüksiyon bünyesinde film yapımcılığına başladı, ilk sinema filmi Nasipse Olur’u 2020 yılında seyirciyle buluşturdu.

Daha ayrıntılı  bilgi için vahdeterdogan.com

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

İş insanı ve Sinema Yapımcısı Vahdet Erdoğan Kimdir ?, İş insanı ve Sinema Yapımcısı Vahdet Erdoğan Kimdir ? webmaster, İş insanı ve Sinema Yapımcısı Vahdet Erdoğan Kimdir ? webmaster forum, İş insanı ve Sinema Yapımcısı Vahdet Erdoğan Kimdir ? webmaster forumu, İş insanı ve Sinema Yapımcısı Vahdet Erdoğan Kimdir ? forum webmaster, İş insanı ve Sinema Yapımcısı Vahdet Erdoğan Kimdir ? wmfrm, İş insanı ve Sinema Yapımcısı Vahdet Erdoğan Kimdir ? wmfrm.com

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar:
  Vahdet Erdoğan'dan Yeni Projeler seoabisi 0

Foruma Git:
Task