İnternette Yatırım Yaparak Para Kazanıyoruz HipperNedir.Com

onlinemoney
İnternette Yatırım Yaparak Para Kazanıyoruz HipperNedir.Com
0
478
user-avatar
*
Üye Grubu
Çevrimdışı
08-11-2017, Saat: 09:19
#1

Site/Blog Adı: Hipper nedir ?

Site/blog Adresi http://www.hippernedir.com

Açıldığı Tarih: 20.09.2017

Kurucusu/sahibi (isteğe bağı): Ömer DOĞAN

Editörler (isteğe bağlı): Ömer DOĞAN

Standartlar: CSS

İYS: Wordpress

Site İçeriği & Amacı :
Hipper Yatırım ve iş ortaklığı hakkında Hipperin yasallığı, getirisi vb kısa bilgiler sunulmuştur. Detaylı bilgiler web sitemizde verilmiştir.

Sitenizin avantajlı tarafı: 

Websitemizde, Hipperin zaman içerisinde meydana gelişi gelişimi ve Hipperi merak eden internette geçirdiği zamanı paraya geçirmek isteyen ve ihtiyacı olanlar için imkanlar sunulmuş ve bunlar detaylıca açıklanmıştır. Kısaca bilgi vermek gerekirse ;

Hipper uzun zamanlar hep beraber çalışan ve patentli projeler üreten , birçok tanınmış kurumsal firmaya yazılım ve danışma hizmeti sağlamış, alanında kendisini fazlası ile kanıtlamış, profesyonellerden oluşan bir ekibin meydana getirmiş olduğu, teknolojisi ve buna bağlı altyapısı ile milyonlarca üyeye aynı anda işlem yapabilme olanağı sağlayan yeni bir iş ortaklığı yapısıdır.

Hemen hemen 8 ay gibi uzun bir süre yazılım geliştirme ve Ar-Ge çalışmaları ve daha sonrasında dan sonra HİPPER A.Ş. ismi ile 2017 şubat ayında bir milyon resmi sermaye ile kurulan şirket, bu gün Smart Solution Ltd, GBC Digital Games Ltd. ve Anafis A.Ş. gibi 80 ülkede faaliyet gösteren 22 şirketleri ile yıllık 5 milyar doların üzerinde değişen cirolara ulaşan GBC Holding yatırım ve iş ortaklığı ile gücüne güç katarak bundan sonraki iş hayatındaki yoluna emin ve güvenilir adımlarla devam etmektedir.

İnternetten para kazanmak isteyen ve bu maksatla sürekli bir arayış içerisinde olan yatırımcı bir çok kişi buraya parasını yatırım yaparak para kazanmak amacıyla dahil olmakta ve sadece ama sadece yatırım yap para kazan esasına dayalı olarak şirketin birazdan sayacağımız ticari faaliyetlerden elde ettiği kazançlara ortak olmaktadır.

Bunlar Hipper A. Ş iş ortaklığının Kocaeli de üretime başlamış devasa bitcoin üretim tesisleri, bu tesislerde bitcoin ve eteryum digital paraları üretilmektedir. Aynı zaman da Hipper Ortaklarından Sadun KAYA ya ait Gscash online oyun ödeme sistemlerinden elde edilen gelirlerde hatırı sayılır miktarlardadır. Hipper A.Ş nin nihai projesi sayılan hipperacard lar ise Hipper iş ortağı sayısının ilk etapta 10000 rakamını bulması ile mastercard yetkisi alınacak daha sonrada yapılan indirim anlaşmaları ile 1000000 hedeflenen hipparacard kullanıcısının yapacağı anlaşmalı işyerlerinden elde edecekleri paraları da ister işyerlerinde alışverişlerde kullanabilecekler isterlerse de kazandıkları paraları bankadan kartları ile çekebileceklerdir. yasal güvenilir Hipper le herkesi kazanmaya davet ediyoruz. Sitemizde daha detaylı bilgileri bulabileceksiniz. 
[Resim: ROnlOR.png]

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

İnternette Yatırım Yaparak Para Kazanıyoruz HipperNedir.Com, İnternette Yatırım Yaparak Para Kazanıyoruz HipperNedir.Com webmaster, İnternette Yatırım Yaparak Para Kazanıyoruz HipperNedir.Com webmaster forum, İnternette Yatırım Yaparak Para Kazanıyoruz HipperNedir.Com webmaster forumu, İnternette Yatırım Yaparak Para Kazanıyoruz HipperNedir.Com forum webmaster, İnternette Yatırım Yaparak Para Kazanıyoruz HipperNedir.Com wmfrm, İnternette Yatırım Yaparak Para Kazanıyoruz HipperNedir.Com wmfrm.com

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Giriş Yap

Hesabınız var mı? Giriş yapın.
ya da

Hesap Oluştur

Forumumuza yeni bir hesap için kaydolun.


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Para Kazandıran Site Superisi 0 9 Dün, Saat: 01:46
Son Mesaj: Superisi
  Yerli ve Milli Kripto Para Trinkpara TP Token Büyük Bir Hızla Ön Satışa Başladı TrinkPara 0 61 17-10-2020, Saat: 23:34
Son Mesaj: TrinkPara
  5 Dakikada Yorum Yaparak 5TL Kazanmak İstermisiniz ? Webdebir 0 24 09-10-2020, Saat: 22:55
Son Mesaj: Webdebir
  TikTok Takipçi Hilesi - Tik Tok Para Hesaplama netflixer 0 149 07-10-2020, Saat: 19:06
Son Mesaj: netflixer
  iade.com sayesinde para iadesi kazanacaksınız nullsix 0 25 04-10-2020, Saat: 18:42
Son Mesaj: nullsix

Foruma Git:
Task