Instagram’ın Sosyal Takvimi Eventmag

fyztanitim
Instagram’ın Sosyal Takvimi Eventmag
0
1
20-02-2022, Saat: 17:53
#1
user-avatar
fyztanitim
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:115
  • Mesajlar:115
  • Katılım:10-02-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum24 | Erzincan
  • Hesap Onay:Doğrulandı
  • SMS Onayı:Yapıldı
2019 yılından bu yana Instagram sayfasında takipçilerine sosyal ve kültürel aktivitelerden seçkiler sunan bağımsız sosyal takvim platformu Eventmag’in web sitesi yayına başladı. “Yine bir şeyleri kaçıyorum." hissine kapılanlar, evde ya da dışarıda boş vakitlerini değerlendirebilecek alternatif arayanlar, eventmag.co’da en iyi konserler, festivaller, vizyona girecek filmler ve kültür sanat etkinliklerini takip edebilecek.

EVDE YA DA DIŞARIDA EN İYİ AKTİVİTE ALTERNATİFLERİ
Modern hayatın çalışma temposundan bunalan insanlar evde veya dışarıda sevdikleriyle birlikte yapabilecekleri etkinlikler arıyorlar. İşte bu noktada 2019 yılından beri Eventmag sizler için bütün etkinlikleri inceliyor ve en iyilerini listeler halinde sunuyor.

Bir çok kategoride en iyi alternatiflerin sergilendiği ve içerisinde etkinlik, dizi, film, podcast önerileri, müze ve sergiler gibi geniş bir alternatifler yelpazesi bulunan eventmag.co kullanışlı arayüzü ve zengin içerikleriyle kısa sürede büyük bir potansiyele ulaşmayı hedefliyor.

PRIVATE CLUB İLE EN ÖZEL ETKİNLİKLERDE YERİNİZİ ALIN
Uzman bir ekiple birlikte en iyi etkinlikleri inceleyerek kullanıcılara sunan Eventmag, aynı zamanda sınırlı sayıda kişinin kabul edildiği Private Club ile üyelerine en özel davetlere, en iyi etkinliklere ücretsiz gitme fırsatı sunuyor. Private Club başvuruları Instagram üzerinden alınırken, başvurular birçok farklı kriterler ile değerlendiriliyor.
'UykuDışı Her Şey' sloganıyla hareket eden Eventmag’in web sitesi ve Instagram hesabını takip ederek En eğlenceli festivallerden, biletleri hemen tükenen konserlerden, haftanın en iyi futbol maçlarından ve vizyona girecek en iyi filmlerden haberdar olabilirsiniz.

https://www.eventmag.co
https://www.instagram.com/eventmag

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Instagram’ın Sosyal Takvimi Eventmag, Instagram’ın Sosyal Takvimi Eventmag webmaster, Instagram’ın Sosyal Takvimi Eventmag webmaster forum, Instagram’ın Sosyal Takvimi Eventmag webmaster forumu, Instagram’ın Sosyal Takvimi Eventmag forum webmaster, Instagram’ın Sosyal Takvimi Eventmag wmfrm, Instagram’ın Sosyal Takvimi Eventmag wmfrm.com

Foruma Git:
Task