İnşaat Sonrası Temizlik

kimbuadam
İnşaat Sonrası Temizlik
0
1
23-06-2022, Saat: 14:52
#1
user-avatar
kimbuadam
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:52
  • Mesajlar:52
  • Katılım:10-03-2022
  • Rep puanı 0
  • Konum19 | Çorum
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
İnşaat Sonrası Temizlik
İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik türlerine göre daha fazla emek ve profesyonel temizlik personeli gerektirir. Kimyasal ürünlerin yanlış kullanımı kalıcı lekelere neden olabilir. Son temizlik ortalama 150m2 olan bir dairede 3 veya daha fazla kişi tarafından yapılacaktır. Detaylı olarak ev ve ofis pencereleri, ortak alanlar, tuvaletler ve lavabolar her detayda malzeme ve ekipmanlarla temizlenmektedir. Boş daire temizliği olarak da adlandırılan temizlik yöntemi diğer yöntemlere göre daha zordur.
İnşaat Sonrası Nasıl Temizlik Yapılmalıdır?
 
Lastik eldiven giyin ve bir gaz maskesi alın. Toz her yerdedir, bu yüzden burnunuza veya ağzınıza koymayın. Her odadaki tüm tavanları nemli bir süngerle silin. Penceredeki etiketi çıkarın. Tüm pencere boşluklarını bir vakumla vakumlayın. Tüm pencerelerin içini ve dışını temizleyin. Camda etiket, boya veya harç varsa, camı ıslatın ve ardından bir jiletle kazıyın. Tüm camları ve marangozları sildikten sonra cam önlerindeki mermerleri temizleyin. Tüm çekmeceleri ve iç dolapları vakumlayın. Alt çekmeceyi çıkarın, böylece altını süpürebilirsiniz. Buharlı temizlik ile daha kolay temizlik yapılabilir.
İnşaat Sonrası Temizlikte Bilinmesi Gerekenler
 
Tüm tozlardan kurtulmak için sistematik olun. Bir kova dolusu temizleme sıvısı ve bol miktarda yumuşak bez alın. Evin tüm yüzeylerini silin. Çekmecelere, raflara, kapılara, pencerelere ve süpürgeliklere odaklanın. Yine, akıllı olmak önemlidir. Kapının üstünü ihmal etmeyin. Temizlik yaparken, bezi düzenli olarak yıkayın ve temizleme suyunu değiştirin. Banyodaki her şeyi bir temizleme solüsyonuyla temizleyin. Banyo karoları harçla çok tozluysa, kuru bir fırça ile fırçalayın. Ardından deterjanla yıkayın. Villa temizliği de yapılır. Sitemizden bilgi alabilirsiniz.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 4 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

İnşaat Sonrası Temizlik, İnşaat Sonrası Temizlik webmaster, İnşaat Sonrası Temizlik webmaster forum, İnşaat Sonrası Temizlik webmaster forumu, İnşaat Sonrası Temizlik forum webmaster, İnşaat Sonrası Temizlik wmfrm, İnşaat Sonrası Temizlik wmfrm.com

Foruma Git:
Task