Güncel İş İlanları
benaykt
Güncel İş İlanları
0
59
 • 0 Oy - 0 Ortalama
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):1 Ziyaretçi
Şuan Çevrimdışı!
Şuan Çevrimdışı!
benaykt Yeni Üye
*

 • Konum: 34 | İstanbul Avrupa
 • Rep puanı 0
 • Konular282
 • Mesajlar282
 • SMS Onayı:Yapılmadı
 • Hesap Onayı:Doğrulanmadı
Site Adı: Kamu 724
Site Adresi: Kamu724.com
Site Konusu: Güncel iş ilanları, personel alım ilanları ve dahası
Açıklama;

Gelecek için nasıl iş sahibi olunur? Geleceğin meslekleri nelerdir? Meslek seçerken, mesleğinizin o çağ ile uygun olup olmadığı ve o çağa ne kadar ayak uydurduğu çok önemlidir. Bunun için, gelecek planı yaparak seçtiğiniz mesleğin gelecekte ne durumda olacağını bilmek önemlidir. Peki geleceğin meslekleri nelerdir?

Gelecek için iş sahibi olabilmek adına kamu724.com a giriş yapılabilir. Bu sitede çok sayıda ilan bulunmaktadır. İlanların doğruluğu teyit edildikten sonra sitede yayınlanmaktadır.

[Resim: logo.png]

Geleceğin Meslekleri Nelerdir?

Pek çok iş sahibi olmak isteyen kişi geleceğin mesleklerini merak ediyor. Seçimini kamu sektöründen yana yapmak isteyen kişiler ise, kamu724 aracılığıyla güncel ilanlara ulaşabiliyor. Gelelim geleceğin mesleklerinin ne olduğuna:

Yazılım Mühendisliği ve Uygulama Geliştiricisi

   Aslında yazılım mühendisliği ve uygulama geliştiriciliği hem günümüzün hem de geleceğin mesleğidir. Çünkü artık her şey dijitalleşiyor ve bu dijitalleşmeye bağlı olarak, toplum tarafından dijitali geliştirebilecek kişilerin olması bekleniyor.

Mobil Uygulama ve Oyun Geliştiricisi

   İnsanlar boş vakitlerini değerlendirmek için veya mutlu olmak için zamanlarını mobil uygulamalara veya oyunlara harcarlar. Bunun için bu meslekte hem şimdinin hem de geleceğin mesleği gibi gözüküyor.

Veri Güvenliği Uzmanı

   Artık yavaş yavaş bütün bilgilerimiz dijitale taşınıyor. Bu bilgilerin korunması çok önemlidir. Bunun için bu korumayı sağlayacak kişiler eğitiliyor ve bu alanda usta olmaları sağlanıyor. İleride daha fazla bilgimiz dijitale taşınacağı için bu mesleğe olan ilgi de artacaktır.

Yapay Zeka Geliştiricisi

   İnsanlar hayatlarını kolaylaştırmak isterler. Bunun için çeşitli yollar bulurular. Bunlardan bir tanesi yapay zekadır. Yapay zeka geliştirerek topluma, onların hayatlarını kolaylaştırarak hizmet etmiş olursunuz.

E-Spor Oyuncusu/Koçu

   Dijital oyunların getirdiği rekabet artık kurallara dayalı ve sistematik olduğundan artık oyun oynayarak iyi para kazanmak mümkün. Seçeceğiniz oyunda çok iyi olmanız için çok çalışmanız gerekmektedir. Bu tür oyunların seyir zevki de çok olduğu için insanlar bu mesleğe çok ilgililerdir.

Finans Yöneticisi

  Bir işletmenin finansal olarak yönetilmesi çok önemlidir. Finans raporlarının hazırlanması ve finans sürecinin yönetilmesi bir şirket için çok fazla değer görür. Şirketlerin sayısının artmasıyla doğal olarak finans yöneticisi ihtiyacı fazla olmaktadır. 

Kamu İş İlanlarına Göz Atmak İster Misiniz?

Eğer kamu sektöründeki iş ilanlarına da göz atmak isterseniz, personel alımı, işkur iş ilanları, güvenlik görevlisi alımı gibi çok sayıda içeriğe sahip olan kamu724.com u tercih edebilirsiniz.Anahtar Kelimeler

Güncel İş İlanları, Güncel İş İlanları indir, Güncel İş İlanları Videosu, Güncel İş İlanları online izle, Güncel İş İlanları Bedava indir, Güncel İş İlanları Yükle, Güncel İş İlanları Hakkında, Güncel İş İlanları nedir, Güncel İş İlanları Free indir, Güncel İş İlanları oyunu, Güncel İş İlanları download, Güncel İş İlanları webmaster, Güncel İş İlanları webmaster forum, Güncel İş İlanları wmfrm


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Güncel iş ilanları benaykt 0 56 10-04-2022, Saat: 00:19
Son Mesaj: benaykt

Foruma Git: