Fotoselli Cam Kapı

herseyden
Fotoselli Cam Kapı
0
1
11-06-2022, Saat: 21:07
#1
user-avatar
herseyden
Çevrimdışı
*
Üye Grubu
  • Konular:200
  • Mesajlar:200
  • Katılım:04-09-2021
  • Rep puanı 0
  • Konum5 | Amasya
  • Hesap Onay:Doğrulanmadı
  • SMS Onayı:Yapılmadı
[Resim: pexels-photo-1544420.jpeg?auto=compress&...=750&dpr=1]
Fotoselli kapı modelleri en çok da günlük giriş ve çıkışların sık olduğu binalarda tercih ediliyor. Bir diğer adı ise otomatik kayar kapı olarak biliniyor. Özellikle de kullanım açısından önemli avantajlar sunması nedeni ile bu alanlarda sıkça kullanılıyor. Forselli cam kapı modellerinin hem şık tasarımları hem de kullanışlı olması nedeni ile günümüzde pek çok alanda tercih ediliyor. Sensör ile açılan bu kapılar özel bir sistem ile üretiliyor.


Bu tür kapılarda kapıdan geçen kişilerin herhangi bir fiziki güç uygulamaları gerekmiyor. Fiziki bir güç uygulanmaması nedeniyle de kapılarda herhangi bir aşınma ya da deforme olmuyor. Bu durum da kapıların çok uzun süre boyunca kullanılmasını sağlıyor.


Forselli Cam Kapı Özellikleri Nelerdir?


Otomatik kapı özellikleri bakımından pek çok farklı tasarımlarda üretilebiliyor. Özellikle de konforlu kullanım sunaları ve aynı zamanda da şık görünmeleri nedeni ile pek çok alanda tercih ediliyor. Daha çok büyük ve kurumsal olan alanlarda bu kapı modelleri karşımıza çıkıyor.


Cam malzemeden üretilen kapılar, kapıdan iç mekanın görünmesini sağlıyor. Aynı zamanda ortamlara estetik bir görünüm kazandırıyor. Geniş ve kurumsal olan alanlarda bu kapı modelleri tercih edilerek kullanım avantajlarından faydalanılıyor. Özellikle de kalabalık ortamlarda el temasından uzak kalmak adına da bu kapı modelleri önemli bir avantaj sunuyor. Giriş ve çıkışlar esnasında herhangi bir güç uygulanmaması da önemli avantajları arasında yer alıyor.


Forselli Cam Kapıların Çalışma Sistemi Nedir?


Kullanım kolaylığıyla dikkat çeken forselli cam kapıların çalışma sistemi de bu kapıları tercih eden pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Söz konusu kapı modellerinde radar sistemi, yönetim sistemi, kanat sistemi ve kayar kapı motoru yer alıyor. Genel olarak bu kapılar kızılötesi frekanslar ile çalışıyor.


Forselli cam kapıların nasıl açılıp kapacağını ayarlayan bir kontrol paneli bulunuyor. Özellikle de aç kapa modu en sık kullanılan fonksiyonlar olarak dikkat çekiyor. Fotosellerin bireyleri algılamaları ardından kapıların kanatları iki yandan açılıyor. En önemli kısımda ise bu kapıların çalışma prensiplerinde motorlar kullanılıyor.

Bu konuyu görüntüyelen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Fotoselli Cam Kapı, Fotoselli Cam Kapı webmaster, Fotoselli Cam Kapı webmaster forum, Fotoselli Cam Kapı webmaster forumu, Fotoselli Cam Kapı forum webmaster, Fotoselli Cam Kapı wmfrm, Fotoselli Cam Kapı wmfrm.com

Foruma Git:
Task